Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.10.2011

Чотири дні у Національному гірничому університеті проходив Ярмарок Можливостей-2011


Захід влаштовувався переважно для першокурсників і мав на меті ознайомити нове поповнення з діяльністю всіх центрів, які працюють при Національному гірничому університеті.

Як розповіла Марина Сергіївна Пашкевич, директор Бізнес-інкубатору НГУ та куратор Ярмарку, в університеті працює більше 35 центрів, тобто студент, відвідуючи кожен з них, може днювати й ночувати в рідній Альма-матер. Ярмарок проходить вже вдруге, і, в порівнянні з минулим роком, захід набрав обертів, став масштабнішим і викликав до себе неабияку увагу.

Ярмарок відвідали заступник голови Дніпропетровської обласної ради Андрій Федорович Шипка та депутат Жовтневої районної ради Антон Кирилович Жосул. Пан Шипка настільки зацікавився побаченим на Ярмарку, що майже годину спілкувався з представниками різних центрів, записував телефони і висловив подяку за умілу організацію справи виховання молоді.

Куратор Бізнес-інкубатору та проректор з фінансової роботи Анатолій Федорович Косолапов, підкреслив важливу роль Ярмарку в освітній діяльності університету. Аби відповідати жорстким вимогам сучасного світу і бути справжнім професіоналом, необхідно всебічно розвиватись, весь час зростати і ні в якому разі не зупинятись на досягнутому.

Ярмарок завершує роботу. У першокурсників дійсно розбіглися очі – їх гостинно вітали численні лінгвістичні центри, де вивчають англійську мову (британський і американськй варіанти), німецьку, іспанську, польську, японську мови; студентське інженерно-конструкторське бюро, історичні, літературні, філософські клуби, центр екологічної безпеки, Бізнес-інкубатор, відеостудія «Юність», безліч спортивних, танцювальних, співочих гуртків. Презентував свою діяльність на Ярмарку і студентський прес-центр, зокрема газета «Студент», завдяки якій за 11 років існування чимала кількість студентів розвиває свої творчі можливості, а згодом гірники стають професійними журналістами, як приміром, Вікторія Какубава, Ольга Юдіна.

Тож студентські роки – це не тільки заняття в аудиторіях і виконання домашніх завдань. Сучасна молодь має бути всебічно розвиненою. Ярмарок Можливостей в НГУ – це черговий поштовх в майбутнє. Тож не проґавте свій шанс!До списку© 2006-2019 Інформація про сайт