Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.07.2014

Ми побачили себе молодими (ВІДЕО)

«Истинная Дружба берет начало еще в юности!

Если она с нами всегда проходит дорогами жизни –

это одно из многоцветений Счастья!»

Галина Пивняк


Надзвичайною притягальною силою володіє наша альма матер – Національний гірничий університет! Щороку в ці віковічні стіни, як птахи на рідну землю після зими, повертаються вихованці різних років.

Історія університету і людини нерозривно пов’язані. Сьогодні гірничий – це фундаментальні традиції і ритм сучасності, що тісно переплелися завдяки невтомній діяльності його легендарних особистостей. У жовтні найстаріший ВНЗ Придніпров’я відзначатиме 115-річний ювілей. Ця цифра свідчить про величезний науковий і освітянський досвід, прекрасні традиції і багату історію, що складає унікальний імідж університету.

З тих пір, як встановилася традиційні зустрічі в НГУ, пройшов п’ятдесят один рік. І кожної першої суботи липня з радістю тут зустрічають колишніх юних і гарних, а нині вже дорослих і солідних людей, які пам’ятають і люблять свій гірничий. Невтримне бажання повернутися у прекрасні студентські часи покликало і нинішнього року випускників минулого й нинішнього століття у цей найгарніший куточок міста на Дніпрі.

Незважаючи на нелегкі часи для нашої країни, гірничий залишається острівком миру і добра. І знову на традиційній зустрічі, як в 70-х звучить популярний «Терикон», хоча співаки і музиканти його посивіли, та майстерність їх висока. А далі у залі культурно-освітнього центру розгортається захоплююча офіційна частина, яку відкриває яскравим і в той же задушевним привітанням ректор НГУ, академік НА України Геннадій Півняк. Він вручає пам’ятні знаки : «За тісний зв'язок з університетом» – випускнику 1974 року, постійному вокалісту вокального чоловічого колективу «Обертон», випускнику 1974 року Володимиру Горбачу; «За професійну гідність» –випускнику 1961 року , Герою Узбекистану Миколі Кучерському; «За відданість гірничій справі» – випускнику 1975 року Михайлу Пасічнику; «Найстарішому випускнику зустрічі», який отримує Людмила Сердюк, випускниця 1952 року!

А тим часом на екрані проходять історичні кадри життя студентів 60-х, 70-та інших періодів, звучать чудові вірші Віталія Сафонова, присвячені гірничому:

Как это здорово, что мы опять все вместе!

Нас как детей своих собрал из разных лет

На праздник нашей ежегодной встречи

Национальный горный университет!


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт