Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
02.09.2014

Вдалого вам старту в доросле життя, першокурсники!

Два роки тому я стала студенткою Інституту економіки Національного гірничого університету. На День знань у 2012 році я – вчорашня випускниця школи - стояла ще трохи розгублена і несмілива у колі своїх однокурсників. І ось вже третьокурсниця, позаду два роки інтенсивного навчання. Лекції, практичні заняття, семінари, екзамени і модулі – до всього вже звична!

Цього року мені довірили відповідальне завдання – побувати на урочистому посвяченні в студенти в ролі журналіста і взяти інтерв’ю у новоспечених першокурсників. Та й мені особисто цікаво, що скажуть ті, на місці яких стояла я два роки тому, коли запитаю: «Чому ви вирішили вступати саме в НГУ»?

Але коротко про цьогорічний захід посвячення в студенти – він в НГУ традиційний. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету академік НАН України Геннадій Півняк і побажав всім першокурсникам потягу до знань, всебічного розвитку як людей і особистостей. Приємні враження залишили виступи старшокурсників, які продемонстрували свої таланти в спортивному і культурному напрямах. Затамувавши подих, всі спостерігали, як Геннадій Григорович вручав атрибути справжнього студента – символічні Ключ до знань, Студентський квиток і Залікову книжку. Прозвучала присяга, і першокурсники відчули себе на один крок ближче до студентської сім'ї НГУ.

По черзі я підходила до деяких студентів-першокурсників, і ось які відповіді почула на поставлене запитання.

Антон Соловйов, гірничий факультет: «Вирішив йти дорогою батька. Я чітко уявляю перспективу моєї майбутньої спеціальності – розробка корисних копалини».

Дмитро Зонов, геологорозвідувальний факультет, спеціальність геологія: «Готувався до вступу в НГУ цілеспрямовано, за порадою старшого брата. Цікавлюся мінералогією, покладами корисних копалин. Гадаю, моя майбутня професія дуже згодиться для розвитку економіки України».

Маргарита Кудим, факультет інформаційних технологій, майбутній фахівець з системного аналізу. : «В НГУ хороша навчальна база, високий рівень кваліфікації викладачів, це престижний ВНЗ, перед випускниками якого відкриваються багато дверей у світ». До речі, складність обраної професії Маргарита приймає як виклик.

Ольга Прядка і Світлана Мазова, фінансово-економічний факультет, спеціальність економіка підприємства: «Шкільна дружба стала основою і для вибору ВНЗ, до того ж вибір спеціальності обумовлений здобуттям профільної підготовки в школі з економічним спрямуванням».

Ірина Єременко, механіко-машинобудівній факультет, спеціальність машинобудування: «НГУ – кращий з провідних університетів європейського рівня з високим інтелектуальним потенціалом».

Наостанок побажаю наймолодшим студентам нашої альма матер творчих досягнень, професійних перемог, щоб навчання в НГУ стало для першокурсників вдалим стартом в доросле життя!

Олександра Чернишова, студентка Інституту економіки НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт