Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.12.2012

Студенти кафедри ЕОТ НГУ надійно захистять інформацію в комп’ютерних мережах

Студенти кафедри ЕОТ, напряму освіти Інфобезпека склали іспит «Забезпечення захисту інформації в комп’ютерних мережах з використанням обладнання компанії ZyXEL».

Як зазначив старший викладач кафедри електроніки та обчислювальної техніки Олександр Кручінін 12 найкращіх студентів 3,4,5 курсів напряму освіти Інфобезпека, прослухали дводенний курс «ZyXEL security specialist», проведений представником компанії та в короткий термін опанували основні принципи роботи з обладнанням, що й довели успішно здавши іспит.

Викладач учбового центру Київського представництва компанії ZyXEL в Україні Євген Величко затвердив результати іспиту та відмітив, що всі студенти, які успішно склали іспит отримають від компанії іменні сертифікати, з обов’язковою реєстрацією їх на офіційному сайті компанії. 

За словами Євгена Величко, отриманий позитивний досвід створює передумови для продовження співпраці компанії та університету і проведення наступних курсів для студентів НГУ вже навесні 2013 року за напрямом Телекомунікації.

Додомо, що компанія ZyXEL є одним зі світових лідерів в галузі виробництва обладнання для комп’ютерних мереж. З моменту заснування в 1989 році компанія ZyXEL з виробника телефонних модемів перетворилася в постачальника комплексних рішень широкополосного доступу і увійшла в ряд провідних світових виробників обладнання для віддаленого доступу в Інтернет.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт