Національний гірничий університет — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.12.2014

Переможці Х Обласного міжвузівського Конкурсу-2014 на «Кращу наукову, навчальну, навчально-методичну та художньо-публіцистичну літературу»

Генеральний директор Фонду вчених, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей Л.Л. Чередниченко на передноворічному засіданні Вченої ради НГУ оголосила переможців Х Обласного міжвузівського Конкурсу-2014 на «Кращу наукову, навчальну, навчально-методичну та художньо-публіцистичну літературу» і вручила їм Почесні грамоти.

За рішенням конкурсної комісії у номінації «Монографії» визначено :

Технічний напрямок

НГУ

І місце посіли: 

Півняк Геннадій Григорович,

Шашенко Олександр Миколайович, Сдвижкова Олена Олександрівна

Геомеханіка стругової лави


II місце:

Технічний напрямок

НГУ

Бузило Володимир Іванович

Павличенко Артем Володимирович

Технології забезпечення екологічної і техногенної 

безпеки горнодобувних регіонів при ліквідації 

вугледобувних підприємств України

НГУ

Шашенко Олександр Миколайович

Солодянкін Олександр Вікторович

Управление устойчивостью протяженных 

выработок глубоких шахт

Гуманітарний напрямок

НГУ

Павленко Ігор Васильович

Густав Шпет: философия язика 

и проблема семантической 

интерпретации ментальних феноменов

III місце посіли:

Економічний напрямок

НГУ

Вагонова Олександра Григорівна

Папіж Юлія Сергіївна

Управління ресурсним потенціалом вугільних шахт

Технічний напрямок

НГУ

Кожевніков Анатолій Олександрович

Судаков Андрій Костянтинович

Тампонаж горных пород при бурении геологоразведочных скважин 

легкоплавкими материалами

НГУ

Кожевніков Анатолій Олександрович

Судаков Андрій Костянтинович

Гравийные фильтры буровых скважин

У номінації «Підручники»

I місце посіли:

Технічний напрямок

НГУ

Бондаренко Володимир Ілліч

Руденко Микола Костянтинович

Саллі Сергій Володимирович

Організація та планування очисних і підготовчих робіт


У номінації «Навчальні посібники»

I місце посіли:

Гуманітарний напрямок

НГУ

Алєксєєв Анатолій Якович

Сопоставительная стилістика

НГУ

Шабанова Юлія Олександрівна

Яременко Ірина Анатоліївна

Тарасова Наталія Юріївна

Історія філософії: сучасні комунікативні вчення

Спеціальна література

НГУ

Хряпінський Петро Васильович

Спеціальне звільнення від відповідальності у 

кримінальному праві та законодавстві України

Економічний напрямок

НГУ

Бардась Артем Володимирович,

Бойченко Микола Вікторович

Дудник Алла Вікторівна

Менеджмент

Технічний напрямок

НГУ

Проців Володимир Васильович

Зіборов Кирило Альбертович

Бас Костянтин Маркович

Проектування двоступеневих редукторів з використанням САПР КОМПАС

II місце посіли:

Технічний напрямок

НГУ

Цвіркун Леонід Іванович

Євстігнєєва Анна Анатоліївна

Панферова Яна Володимирівна

Розробка програмного забезпечення комп’ютерних систем. Програмування

НГУ

Цвіркун Леонід Іванович

Робототехніка та мехатроніка

НГУ

Ус Світлана Альбертівна

Методи прийняття рішень

IІI місце посіли:

Природничий напрямок

НГУ

Новицький Ігор Валерійович, Ус Світлана Альбертівна

Дискретна математика в прикладах і задачах

НГУ

Гаркуша Ігор Павлович, Курінний Володимир Петрович

Фізика (частина 2) Молекулярна фізика та термодинаміка

Технічний напрямок

НГУ

Кожевников В’ячеслав Леонідович

Кожевников Антон В’ячеславович

Основи збирання, обробки і передачі інформації. 

Теоретичні основи

НГУ

Рябчій Валерій Архипович

Рябчій Владислав Валерійович

Трегуб Юлія Євгенівна

Основи теорії спотворень

У номінації «Проза»

І місце посіли:

НГУ

Лень Валентин Валентинович та інші

Нариси життя і творчість українських та російських вчених-правників XVIII-XXI століть


На засіданні Вченої ради НГУ також було вручено диплом кандидата технічних наук асистенту кафедри будівництва, геотехніки та геомеханіки Іщенко Олексію Костянтиновичу.

Фото Альони Леонович, відеостудія "Юність" НГУ


До списку



© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт