Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.03.2013

ТВОРІННЯ РУК ЖІНОЧИХ

Традиційна виставка, організована жіночою радою і працівниками бібліотеки НГУ прикрасила ці березневідні в університеті.

В умілих жіночих руках оживає будь-який матеріал. Дивуєшся безмежній фантазії наших колег, їх бажанню зробити оточуючий світ красивішим, а то ж і добрішим. Виставку відкрили оригінальні за кольором і поєднанням матеріалів композиції доцента кафедри філософії Юлії Пазинич. Не можна було залишитися байдужим, побачивши яскравого півня Наталі Гроховської чи квіткові натюрмортиОлени Алхімової, працівниць редакційно-видавничого комплексу. Усім сподобалися лялькиТільда у виконанні Маргарити Артем’євої, Ірини Пиндич з АГЧ та Ольги Гнєздилової з ММФ. Вже давно визнана оригінальність виробів у техніці декупажЛюдмилиШумельчик. Тепер до неї приєдналася молода колега Анжела Склярова. Уперше на публіку умовили виставити чудові вишивки бісером касира Наталі Корінь. У повному захваті сприймалися філігранно оформлені шовковими стрічками подушки Ірини Коптєвої.Деякі красиві речі виставила завідувач канцелярією Любов Лупацій.Хоча у цьому відділі щодня можна милуватися композиціями на різноманітну тематику.

Ще згадаємо постійну учасницю подібних виставок доцента Ірини Цюп’як і її теплі ілюстрації до дитячих книжок.

Але повний аншлаг був, коли на уявний подіум вийшли наші гарні жінки в ажурних виробах, вив’язаних гачком, як кажуть, золотими руками викладача кафедри філософії Тетяни Журавльової. До речі, вона разом з ведучим Юрієм Бучавимнатхненно і з любов’ю прокоментували вироби кожної з учасниць виставки.

Привітав наших умілиць поетичними рядками керівник літстудії НГУ «Угольок» Сергій Куликов разом з любителями поезії Михайлом Журавльовим, Нікітою Смирновим, Олександром Кузіним та Сергієм Красюковим.

Цілуємо Ваші умілі руки, наші дорогі жінки!


ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт