Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.04.2013

НГУ і філія КузДТУ (м. Междуреченськ, Росія) на порозі розвитку міжнародного співробітництва (ВІДЕО)

Нещодавноу філіалі Державного освітнього закладу вищої професійної освіти «Кузбаський державний технічний університет» у м. Междуреченську (КузДТУ, Росія) відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції та інновації в науці та виробництві», у роботі якої взяв участь начальник відділу міжнародних зв’язків О.С. Ковров.

Представник НГУ виступив на конференції з доповіддю на тему «Synchro-Mining: технологічні аспекти реабілітації гірничовидобувних територій». Також О.С Ковров презентував наукові та навчально-методичні здобутки НГУ на робочих секціях конференції та під час ділових зустрічей з професорсько-викладацьким складом філіалу КузДТУ. Було обговорено нові можливості співробітництва у сфері наукових досліджень і освіти в рамках двостороннього договору про співробітництво між філіалом КузДТУ та НГУ. Досягнуто домовленості про подання аплікаційних документів на спільний проект Консорціуму економічних досліджень та розвитку.

Результати роботи конференції в Междуреченську створюють передумови для подальшого розвитку міжнародного співробітництва між філіалом КузДТУ та НГУ. Начальник відділу міжнародних зв’язків О.С.Ковров готує пакет аплікаційних документів на спільний проект Консорціуму економічних досліджень та розвитку.

ІАЦ НГУДо списку© 2006-2019 Інформація про сайт