Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.07.2013

Національний гірничий університет відвідав перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Анатолій Крупський

Візит відбувся у рамках проведення вступної кампанії гірничого.

Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк розповів про етапи проведення вступної кампанії та її особливості. Електронна подача заяв суттєво покращила цю процедуру для абітурієнтів – вони можуть слідкувати за процесом свого вступу відразу у декількох університетах. Зараз до НГУ подано понад 2,5 тисячі заяв, але ця цифра не остаточна. Як зазначив Геннадій Григорович, університет успішно й цілеспрямовано проводить вступну кампанію 2013 року, виконує державне замовлення для таких провідних компаній як ДТЕК «Павлоградвугілля», ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ та СКМ. Не виключено, що і в цьому році, як і в попередні, університет отримає додаткові бюджетні місця.

А.Ф. Крупський відвідав комп’ютерний центр обробки інформації вступників для Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де з процесом подачі заяв його ознайомив відповідальний за роботу ЄДЕБО в НГУ Василь Логвін.

Гість ознайомився з аудиторіями, в яких здійснюється прийом документів, а також з профорієнтаційними стендами гірничого. Анатолій Федорович побачив і буфети, в яких абітурієнти можуть пообідати, а також «Куточок вступника».

Анатолій Крупський відзначив високий рівень проведення вступної кампанії в НГУ і підкреслив, що саме гірничий завжди забезпечує промисловість Дніпропетровщини й України гідними професійними кадрами.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт