Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.08.2013

Ректор НГУ зустрівся з польськими студентами (ВІДЕО)

У рамках українсько-польської співпраці в липні цього року група студентів електротехнічного факультету Національного гірничого університету відвідала Вроцлавський технічний університет для проходження практики. У даній практиці (з 8.07.2013 по 23.07.2013) взяли участь студенти спеціальності "Нетрадиційні і відновлювальні джерела енергії" та "Електромеханіка". До складу групи увійшли: керівник, доцент кафедри відновлювальних джерел енергії Дмитро Ципленков та студенти Світлана  Бурик, Сергій Гаращенко, Олександр  Ніколайчук, Станіслав  Піриєнко,  Максим  Фурса, Віталій  Шевченко, Дмитро  Шепіль . 

Під час практики студенти гірничого відвідали буровугільний кар'єр «Богатиня», мідні і соляні копальні Польковіце-Серошовіце (глибина 1000 м), діючі гідроелектростанції на річці Лещня ( споруди 1905 і 1923 р.р.), підприємство з виготовлення потужних синхронних турбогенераторів "ALSTOM".

Згідно з угодою, підписаною між Національним гірничим університетом та Вроцлавським технічним університетом, влітку проходить обмін студентами. У рамках даного обміну група студентів НГУ відвідує польський університет, а група студентів ВТУ  - Національний гірничий університет. Зокрема, сьомого серпня завершилась двотижнева практика польських студентів у Дніпропетровську. До складу групи увійшли керівник професор Зенон Окрашевський та студенти Анна Роткегель, Каетан Вітецький, Михал Кула, Адріан Гамгва, Михав Левандовськи, Себастьян Шнайдер, Кароль Вводарські. 

IMG_5239.jpg

Польська група відвідала акумуляторний завод корпорації WESTA в Дніпропетровську, сталеплавильний завод ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ, залізорудний рудник ВАТ "ЗЗРК" (м. Дніпрорудне), шахти "Благодатна" і "Героїв Космосу" ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля" (м. Павлоград), Запорізьку атомну електростанцію (м. Енергодар) та ДніпроГЕС (м. Запоріжжя). Як зазначив пан Окрашевський, практика та екскурсії були цікаві та насичені, адже деякі студенти вперше побували в Україні.

Завершилась практика польських студентів візитом до Національного гірничого університету, де вони зустрілись з ректором гірничого, академіком НАН України Геннадієм Півняком. Геннадій Григорович підкреслив, що завдяки унікальний співпраці у польських студентів з’явиться можливість отримати другий диплом – Національного гірничого університету (магістерська програма викладається англійською мовою). У зв’язку з цим до ректора Вроцлавського технічного університету буде направлено офіційний лист з позитивними результатами практики та пропозицією стосовно можливості отримання другої освіти в НГУ.

На згадку про відвідини гірничого польським колегам подарували книги про життя НГУ («Відповідність часу» та «25 років діяльності НГУ») і сувеніри з символікою університету. 

Коментар:


Дарина Бутко, Наталя Андрющенко, ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт