Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.09.2017

Школа підземної розробки -2017

Відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», що проходила у Бердянську.


Цього року конференція була присвячена викликам сучасної вугледобувної промисловості у світі та в Україні. На конференції ставили за мету обговорення проблем сучасного гірничодобувного виробництва, у тому числі, використання інноваційних технологій розробки родовищ, консолідацію провідних фахівців у гірничодобувній промисловості, прогресивних науково-дослідних і дослідно-конструкторських лабораторій, комерційних організацій та університетів з розвиненим гірничодобувним профілем.

У конференції взяли участь 92 представника гірничого профілю, які представляли 29 організацій. Серед учасників конференції - понад 20 співробітників НГУ. Матеріали доповідей опубліковані у збірнику тез. Загальна кількість опублікованих тез доповідей – 71.
Роботу пленарних засідань модерували: проф., зав. каф. ПРР НГУ Бондаренко В.І., проф. ПРМ НГУ Ковалевська І.А.

5 вересня відбулося офіційне відкриття конференції. З вступним словом та привітанням учасників виступили: В. Бондаренко - зав. каф. ПРМ НГУ та М. Барабаш - директор з видобутку вугілля ТОВ «ДТЕК Енерго».

У відеоформаті зі словом вітання до учасників конференції звернувся ¬В. Галасюк – народний депутат України VIII скликання.

У ході роботи першого дня конференції заслухали доповіді: «Стратегія розвитку вуглевидобутку на шахтах «ДТЕК Енерго» як основа енергетичної безпеки України» (М. Барабаш – директор з видобутку вугілля ТОВ «ДТЕК Енерго» та «Альтернативне використання вугілля». (В. Бондаренко – зав. каф. ПРР НГУ і Ю. Чередниченко – генеральний директор ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»). У наступні дні обговорювали актуальні проблеми вуглевидобувного виробництва директори кількох вугільних підприємств, науковці і студенти Національного гірничого університету. 

За підсумками конференції прийнято резолюцію, в якій рекомендовано нові науково-технічні розробки. Запропоновано виступити з ініціативою про створення законодавчої бази з питань розробки техногенних утворень гірничопромислових регіонів, а також розробки професійного стандарту освітнього процесу з гірництва.

Р.S. XII Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки» відбудеться 3 – 7 вересня 2018 у м. Бердянськ.


Інформація кафедри підземної розробки родовищ 

До списку



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт