Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету

Проект з семестрового навчання студентів у Бранденбургському технічному університеті

Вперше в Інституті економіки Національного гірничого університету був реалізований проект з семестрового навчання студентів у Бранденбургському технічному університеті - БТУ (м. Коттбус, Німечина), що був організований відповідно до програми студентського академічного обміну STUDEXA в рамках Угоди про співробітництво між вишами.

Студентка кафедри маркетингу Марія Кізілова впродовж ІІ семестру 2012-2013 н.р. вивчала в БТУ низку дисциплін, які спрямовані на формування сучасного мислення майбутнього маркетолога у контексті екологічно сталого розвитку.

Навчальна програма студентки включала такі предмети, як бізнес адміністрування, виробнича економіка, екологічний менеджмент і маркетинг - соціальний і політичний процес, міжкультурна комунікація, інтегроване екологічне планування, добровільні стандарти сталого розвитку тощо. Усі предмети викладалися англійською мовою.

Доцент кафедри маркетингу Людмила ЛьвівнаПалєхова постійно надавала всебічні консультації та підтримку Марії з тим, щоб її адаптація в іноземному університеті пройшла якомога швидше і ефективніше.

Серед вишів Німеччини та інших країн ЄС БТУ відрізняється інтердисциплінарним підходом до навчання, унікальною академічною атмосфероюі широким залученням студентів до реальних наукових досліджень. 

Для освоєння європейської концепції ведення бізнесу українською студенткою безумовну цінність мали лекції відомого вченогопроф. М. Шмідта, який веде активну міжнародну наукову діяльність в різних країнах світу, в тому числі з Національним гірничим університетом в Україні.

Приємно відзначити, що під час навчання Марія підтвердила високий рівень освітньої підготовки студентів в НГУ, проявила старанність і здала усі іспити з високими, переважно відмінними, оцінками.

Разом з тим Марія у команді з іншими студентами - німцями, поляками, англійцями прийняла участь у SWOTаналізі можливостей та загроз щодо подальшого екологічно сталого розвитку БТУ в умовах конкурентного ринку.Участь у цьому проекті дозволила Марії повною мірою проявити свої професійні знання та навичкияк маркетолога, й надало реальний досвід командної роботи з використанням інструментів і методів наукових досліджень з широкого спектру інших дисциплін.

Оскільки всі студенти жили у студмістечку БТУ, разом навчалися, то вони разом займалися спортом і проводили дозвілля. Для цього у БТУ є різні спортивні секції, а Берлін з його цікавими місцямизнаходиться всього в годині їзди відКоттбусу.

Таким чином семестрове навчання майбутнього маркетолога М. Кізілової у БТУ заклало добрий фундамент для її успішної подальшої професійноїосвіти,дозволило відвідати знамениті пам'ятки культури, і, звісно, придбати велику кількість друзів.


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт