Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
09.10.2013

В НГУ стартував «Ярмарок можливостей 2013»

У Національному гірничому університеті традиційно розпочав роботу «Ярмарок можливостей 2013», де студенти знайомляться з унікальними додатковими можливостями і перспективами.

Ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Григорович Півняк привітав першокурсників і закликав їх бути активними, користуватись усіма пропозиціями, які надає Національний гірничий університет. 

 Цього року директори культурно-освітніх та спортивних центрів не лише познайомили присутніх зі своєю діяльністю, але і провели лотерею, де переможці отримали сертифікати, що дають право відвідати вдвох безкоштовний урок іноземної мови чи спортивну секцію. 

Національний гірничий університет – єдиний технічний ВУЗ України, де для студентів працюють близько 30 різноманітних центрів додаткової освіти та виховання!

Зазначимо, що кожний центр існує, функціонує і розвивається за особистої участі і підтримки нашого ректора - Геннадія Григоровича Півняка!

Протягом трьох днів студенти НГУ, технікумів і коледжів, школярі Дніпропетровська мали унікальну можливість познайомитися одразу з усіма центрами нашого університету. А їх у нас 25! Якщо бажаєте – вивчайте англійську, німецьку, польську, іспанську і навіть японську мови у наших лінгвістичних центрах. Бажаєте – опануйте мистецтво ведення бізнесу у Бізнес-інкубаторі! Співайте, танцюйте та ставайте зірками сцени у Культурно-освітньому центрі!  


                                                      Обирайте, що вам до смаку:

Українсько-американський лінгвістичний центр,

Центр мовної підготовки,

Українсько-німецький культурний центр,

Україно-Іспано-Латиноамериканський центр,

Україно-Іспано-Латиноамериканський центр,

Українсько-японський культурний центр,

Центр Українсько-польської співпраці,

Культурно-освітній центр.

Літературна студія «Вуглик» ,Творча вітальня «Зустріч» , Факультатив додаткових знань «Дізнайся більше». Ці три центри діють під керівництвом бібліотеки НГУ.

Відеостудія «Юність»,

Інформаційно-аналітичний центр НГУ, у складі якого газета «Вісник НГУ» та додаток до неї – «Студент».

Історико-патріотичний клуб ім. Капітана Грязнова , краєзнавчий клуб «Грані», Українознавчий клуб «Джерело», Українсько-шведський науковий та культурно-освітній центр, Центр культури української мови ім. Олеся Гончара, Клуб історичного танцю «Відлуння». Ці шість центрів створено при кафедрі історії та політичної теорії нашого університету.

Соціально-психологічна служба НГУ та Центр естетичного розвитку – діють при кафедрі філософії НГУ.

Центр здорового способу життя

Спортивні секції при кафедрі фізичного виховання

Студентське конструкторське бюро

Навчально-науковий виробничий комплекс «Машинобудування».

Недаремно символ Ярмарку можливостей – годинник, який підкреслює, що 24 години студенти можуть вдосконалюватися й розвиватися у центрах нашого університету. Іі кожної години – у різному!

Тож, шановні студенти, не проґавте можливість вже зараз знайти заняття, яке вам справді до душі!


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт