Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.04.2019

International Week at Vilnius Gediminas Technical University

Днями делегація фінансово-економічного факультету НТУ «Дніпровська політехніка» взяла участь у міжнародному тижні International Week, організованому факультетом управління бізнесом Вільнюського технічного університету імені Гедимінаса (ВГТУ) та за сприяння відділу міжнародної академічної мобільності.

До складу делегації входили декан фінансово-економічного факультету О.М. Грибіненко, начальник відділу міжнародної академічної мобільності К.Є. Тюхменьова, завідувач кафедри обліку та аудиту М.С. Пашкевич, координатор програми подвійного диплому «Інвестиційна економіка» з ВГТУ Т.Ю. Яковенко, викладачі кафедри обліку та аудиту О.В. Усатенко та О.П. Дріга, студенти 1 курсу спеціальності 051 Економіка, які навчаються за програмою подвійного диплому «Інвестиційна економіка», студенти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», які у жовтні 2018 року брали участь у проекті підготовки українсько-литовської команди соціальних підприємців за програмою Ради обмінів молоддю України та Литви при Міністерстві молоді та спорту України. 
Впродовж візиту відбулася низка зустрічей з представниками факультету управління бізнесом з метою обговорення важливих питань розвитку академічного співробітництва за програмою подвійного диплому, а також відвідування лекцій, воркшопів, інноваційного креативного технічного центру LinkMenų fabrikas та наукової бібліотеки університету, і ,зазвичай, культурні заходи.

Зокрема, серед питань, що обговорювалися, слід зазначити такі: можливість проходження практики студентами, що навчаються за програмою подвійного диплому, на підприємствах Литви; обмін навчально-методичними матеріалами з дисциплін; можливість для студентів отримати доступ до бібліотеки ВГТУ до початку періоду мобільності; узгодження навчального плану на новий навчальний рік; можливість відкриття програми подвійного диплому за рівнем магістра, можливість здійснення аналогічної поїздки до ВГТУ для студентів першого курсу щороку, а також наукове співробітництво факультетів. 

Як студентів, так і викладачів, вразив технічний рівень оснащення освітнього процесу. Кожен студент ВГТУ має власний кабінет та доступ до електронної бібліотеки, де він може завантажити підручники, рекомендовані викладачами до вивчення за дисциплінами, або замовити друковані екземпляри підручників, журналів, книжок за допомогою електронного каталогу. Надзвичайно актуальне питання для місцевих студентів у період підготовки до сесії – у будь-який час доби знайти затишне місце для навчання. Для задоволення цієї потреби частина приміщень бібліотеки працює в режимі 24/7. 

На базі університету працює центр креативності та інновацій LinkMenų fabrikas, метою якого є створення умов для розвитку творчих здібностей та реалізації інноваційних проектів студентів. Кожен студент, який має певний проект чи ідею, може прийти до центру та самостійно втілити її у життя. Центр складається з різних технічних майстерень з сучасним обладнанням – майстерня електроніки, деревообробна, металообробна, майстерня 3D-друку, звукозаписувальна студія, друкарня та інші. 

Відвідування лекцій, крім можливості для студентів покращити рівень володіння англійською мовою та рівень знань за дисциплінами, дали змогу дізнатися про цікаві інструменти та програмні засоби взаємодії з аудиторією під час занять. 

Учасники візиту відвідували заняття спільно з групою міжнародних студентів і мали змогу вдосконалити навички міжкультурної комунікації та спілкування. 

Загалом візит залишив яскраві й незабутні враження у студентів і викладачів, створив підґрунтя для появи нових ідей й розширення співпраці між університетами. 


Учасники візиту до Литви

До списку



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт