Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.10.2013

Для початку можна скласти іспит…

25 жовтня 2013 року на кафедрі іноземних мов Національного гірничого університету відбулись презентації іспиту з англійської мови LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) на отримання міжнародного сертифікату Лондонської торгово-промислової палати - міжнародного інституту з вивчення англійської мови, що має філіали у 125 країнах світу. Сертифікат LCCI є визнаним найвідомішими світовими компаніями такими, як BMW, Hewlett Packard, IBM, Siemens, Sony та іншими.


Мета іспитів LCCI– допомогти всім бажаючим досягти вільного володіння англійською мовою в реальних життєвих ситуаціях – у навчанні, роботі, в повсякденному спілкуванні. Це – загальновизнана і незалежна оцінка знання англійської мови і можливість подальшого навчання та кар’єри.

Семінари для студентів проводив методист-консультант «Дінтернал» та «Пірсон Ед’юкейшн» Роберт Хартіган (Ірландія).

Своїми враженнями ділиться студент 2 курсу гр. ТЗіт-12-1 факультету інформаційних технологій Валерій Безкоровайний:

–Презентація пройшла цікаво і корисно. Ми слухали, як говорять, відкривши рота, - ось так пан Роберт Хартіган зміг налаштувати аудиторію. І справді, стільки корисної інформації, особливо для наших планів на майбутнє, що вже зараз починаєш міркувати про це.

Хоча презентація проходила англійською, все було зрозуміло, бо викладачі англійської мови кафедри іноземних мов та Центру мовної підготовки НГУ нерідко запрошують нас на такі зустрічі й надають можливість спілкуватися з носіями мови.

Відмінна риса цього екзамену полягає в тому, що перевірка йде не тільки рівня володіння англійською мовою, але й знання з вашої спеціальності. LCCI пропонує вам близько 42 напрямів професійної кваліфікації. Складання цього іспиту віддзеркалить рівень англійської та професії. Відповідно, чим вищий рівень, тим більше можливостей. До речі, на іспиті дозволено користуватися словником, що значно полегшує його складання. Але завдання не є звичайними. Це ми змогли відчути на собі. В середині презентації пан Хартіган запропонував нам скласти маленький тест з аудіювання. Незвичайність тесту в тому, що нема ані тексту, ані питань – нічого, лише папірець та ручка. Це було дуже цікаво.

Пан Хартіган ознайомив нас з форматом тесту та розповів, де ми зможемо знайти додаткову, детальну інформацію: www.lcci.org.uk.

Можна сказати, що всі чудово провели час, залишилися задоволеними і тепер сповнені сміливості робити серйозні кроки у своєму житті.

Для початку можна скласти іспит, який залишиться на все життя! А чому б ні?
До списку© 2006-2019 Інформація про сайт