Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.11.2013

Вітаємо наших спортсменів! (ВІДЕО)

В період з 25 по 28 жовтня у Одесі проходив Фінал 13-го Кубку України з годзю-рю карате, в якому брали участь збірні команди областей. На цих змаганнях були присутні більше 500 учасників, які змагались в різних програмах: ката (формальні комплекси), куміте (поєдинки) традиційне та фул-контакт у особистих та командних розділах.

Збірна команда нашої області була представлена 10 спортсменами (не в повному складі), які здобули за два дні змагань 13 медалей, сім з яких – на рахунку спортсменів-студентів НГУ.

Всі наші спортсмени повернулись з медалями, дехто навіть по дві:

Олександр  Пахомов (ІМмм-11-1) здобув дві бронзові медалі: в ката і в куміте, у ваговій категорії до 61 кг.

Іван  Завгородній (ГРб-11-1) здобув бронзу в фул-контакт куміте «ірікумі-го» (до 79 кг), та золото в «ірікумі-дзю» (до 79 кг) нокаутувавши у фіналі спортсмена з Одеси.

Срібні медалі в куміте фул-контакт здобули:

Іван  Великий (ГРг-11-7) у ваговій категорії до 74 кг («ірікумі-дзю»);

Кирило  Кирилов (ГРгс-12-1) в категорії до 74 кг («ірікумі-го»);

Руслан  Ачкасов (КМ-13) в категорії до 84 кг («ірікумі-го»).

За підсумками змагань наша область посіла друге місце, пропустивши вперед одеситів.

Попереду Чемпіонат України у березні 2014 р та відбір до Чемпіонату Європи 2014.

Бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!