Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
20.01.2012

Всесвітній день обіймів - а ви будете святкувати?

21 січня весь світ святкує день обіймів. Витоки цього незвичного свята треба шукати в студентському середовищі західноєвропейської молоді.

Саме в цей день хлопці та дівчата обіймаються без будь якого інтимного підтексту. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

У свій час і великі люди цього світу полюбляли «обіймотерапію»- Альберт Ейнштейн зізнався: коли він зазнавав труднощів у науковій роботі, то йшов до дружини. "Я просив обійняти мене. Тепло і увага жінки давало мені новий поштовх енергії". Пікассо, якщо на думку не приходила нова ідея, любив, щоб йому масажували спину. Сіменон вирушав до манікюрниці, коли "рука не тяглася до пера".

У Дніпропетровську студентська молодь святкує це свято вже по-європейські - хлопці та дівчата ходять по місту з плакатами «Безкоштовні обійми» або «Free hugs» і обіймають похмурих перехожих, що поспішають додому. І всім якось тепліше на душі.

А цього року свято випадає на суботу – людей на вулицях більше, і часу на обійми також вистачить.

Тому, якщо незнайома людина в суботу привітається і обійме вас - не лякайтесь. Один дивний день за весь рік, коли можна просто, по-дитячому виявляти свої почуття.

Дарина Бутко


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт