Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.12.2013

У НГУ відкривається заочна філія Лондонського університету

Дев’ятнадцятого грудня в ІА «Мост -Днепр» відбулася прес - конференція на тему відкриття заочного філіалу Лондонського університету в НГУ, у якій взяли учать проректор з міжнародних зв'язків НГУ, професор, член ради МВА Олександр Миколайович Шашенко, директор Інституту економіки, професор НГУ Олександр Шаров і завідуюча відділом міжнародних освітніх проектів, доктор економічних наук Марина Пашкевич.

Глобалізація освітнього простору в Україні та світі стосується і технічної, і гуманітарної сфери. «На базі нашого університету ми вже організували дві програми , які дозволять об'єднати український і міжнародний освітній простір. Це програма МВА з підготовки магістрів в управлінні бізнесу Франклін - університету і програма з підготовки бакалаврів бізнес-адміністрування Лондонського університету BscBA» , - зазначив Олександр Шашенко.

Марина Пашкевич повідомила, що в НГУ відкрився єдиний в Україні Центр підтримки студентів, що вступили до Лондонського університету і Франклін -університету в США .

«Програми з бізнес-адміністрування Лондонського університету BscBA і Франклін - університету в США - це можливість для українських студентів інтегруватися у світовий освітній простір. Беручи участь у програмах цих університетів, наші студенти отримують юридичний статус студентів іноземних вузів, а по їх завершенню – дипломи обраних університетів. Навчання відбувається на базі НГУ нашими та іноземними викладачами. У той же час саме Лондонський університет і університет Франкліна беруть на себе повну відповідальність за зміст освітнього процесу, і вони ж приймають іспити» - підкреслила вона.

Для того аби стати студентами, необхідно скласти іспит з англійської мови. За всіма подробицями можна звертатися у відділ міжнародних освітніх проектів Національного гірничого університету. http://www.nmu.org.ua/ua/content/news/?ELEMENT_ID=2262

Олександр Шаров повідомив, що на базі НГУ відкрита унікальна програма МВА з підготовки магістрів в управлінні бізнесу.

« З вересня на базі університету відкрита унікальна програма МВА з підготовки магістрів в управлінні бізнесу. Така програма єдина в Україні. Випускники даної програми повинні сприяти розвитку бізнесу в Україні, особливо середнього і малого. Програма МВА Франклін - університету акредитована в США, і її слухачі в Україні отримують не сертифікат або свідоцтво, а диплом американського університету. Навчання розраховане на 1,8 року. Всього 10 курсів, 8 тижнів кожен. Лекції читають американські викладачі. Вартість програми - $ 12 тис » , - зазначив він.

Інформація про співпрацю НГУ та Франклін університету ви можете прочитати тут 

Офіційний сайт Лондонського університету

ІАЦ НГУ за матеріалами ІА «Днепр Пост»


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт