Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.12.2013

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р.

Переможцям Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 навчального року на засіданні ректорату 24 грудня вручив нагороди ректор НГУ академік Г.Г Півняк.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 11.07.2013 р. № 955 «Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 навчального року» та згідно з «Положенням про призначення нагороди учасникам Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін та фахів студентам Державного ВНЗ «НГУ», затвердженим наказом Державного ВНЗ «НГУ» від 28 лютого 2011 № 256-л, премійовано переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін і напрямів та спеціальностей 2012/2013 навчального року:

студента Котовича Станіслава Миколайовича ‑ факультет менеджменту, група МНм-09-3, який нагороджений дипломом І ступеня з навчальної дисципліни «Німецька мова», у розмірі чотирьох мінімальних ординарних стипендій.

Студентів, які нагороджені дипломами ІІ ступеня, у розмірі трьох мінімальних ординарних стипендій:

з напряму «Геологія»:

Цапенко Владислав Іванович ‑ геологорозвідувальний факультет, група ГЛгр-10-1;

з напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»:

Семеріч Карина Володимирівна гірничий факультет, група ГЕг-13-1м;

з напряму ‑ «Електромеханіка»:

Дяченко Григорій Григорович – електротехнічний факультет, група АУЕТ-09-1м;

з напряму ‑ «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»:

Решетняк Оксана Олександрівна ‑ електротехнічний факультет, група МВЕТ-10-1;

зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»:

Малєєв Євгеній Володимирович ‑ гірничий факультет, група ГІг-13-7м;

з розділу «Метрологія, стандартизація та сертифікація»:

Омеліч Єлизавета Вікторівна ‑ електротехнічний факультет, група МВЕТ-09-1м.

Студентів, які нагороджені дипломами ІІІ ступеня, у розмірі двох мінімальних ординарних стипендій:

з навчальної дисципліни «Математика»:

Горошко Тетяна Сергіївна ‑ факультет інформаційних технологій, група УБіт-11;

з напряму «Геологія»:

Ягольник Олег Володимирович ‑ геологорозвідувальний факультет, група ГЛгр-10-5;

зі спеціальності «Землеустрій і кадастр»:

Совгірєнко Анастасія Геннадіївна факультет будівництва, група ГКБ-13-1с.

Щиро вітаємо і бажаємо у Новому році нових перемог!


До списку



© 2006-2019 Інформація про сайт