Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.01.2014

Вітаємо!

На засіданні ректорату 14 січня 2014 року ректор НГУ академік НАНУ Геннадій Півняквручив подяки Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, адресовані завідуючій кафедри перекладу і педагогічної психології професору Т.Ю. Введенській і викладачам цієї кафедри Т.В. Галушко і О.В. Щурову за теплий прийом у рамках проведення конференції на базі НГУ «Євромови: інновації та розвиток».

Рішенням Вченої ради НГУ від 25 грудня 2013 року медаллю Знак вдячності нагороджено голову профспілкового комітету НГУ В.В. Сала, який 20 років незмінно обіймає цю посаду і активно працює, підвищуючи імідж університету.

Рішенням Вченої ради НГУ від 25 грудня 2013 року медаллю Знак вдячності нагороджено доцента кафедри маркетингу Л. В. Палєхову за великий внесок у розвиток НГУ. Ректор НГУ Г.Г. Півняк тепло привітав В.В. Сала і Л. В, Палєхову. В.В. Сало подякував Вчену раду за довіру й нагороду словами: «Я розцінюю це як вияв поваги не лише до мене, а й до того підрозділу, який я очолюю вже 20 років».

На цьому ж засіданні ректорату Г.Г Півняк вручив одну з найвищих нагород НГУ – медаль «За заслуги» - завідуючому кафедри аерології та охорони праці В. І. Голіньку у зв’язку з особистим ювілеєм і за високі показники у праці. Ректор наголосив, що Василь Іванович – творча активна людина, має ідеї і, головне, - завжди їх реалізує.

Медаль Знак вдячності було вручено головному лікареві КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня”В.М. Сердюку за увагу, виявлену співробітникам НГУ, і високий професіоналізм.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт