Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
20.02.2014

Презентація програми студентського обміну у Центрі мовної підготовки НГУ

У Центрі мовної підготовки НГУ 17 лютого всі бажаючі мали можливість відвідати презентацію Аліси Бражник, студентки групи МН 10-4, яка побувала в США за програмою обміну. «Global UGRAD» ( The Global Undergraduate Exchange Program).

Аліса зазначила, що програма студентського обміну доступна кожному, у кого є прагнення розвиватися і хто володіє англійською мовою на середньому рівні. Вимоги до кандидатів прості: вік більше 18 років ; студент ( ка ) 1-3 курсу); знання англійської мови (середній рівень і більше); наявність закордонного паспорту. 

Програма дає можливість навчатися цілий рік за кордоном (а саме - в США ) за спеціальностю, яку ви самі обираєте. Вибір напрямів досить великий: бухгалтерський облік, сільське господарство, антропологія, біологія, бізнес, хімія, інформатика, кримінальне судочинство, право, економіка, інженерія, менеджмент, геологія, міжнародні відносини, журналістика, фізика, політологія, психологія, соціологія та інші.

Аліса розповіла, що це унікальна можливість безкоштовно відвідати США, отримати сертифікат про навчання, підвищити рівень знання мови, знайти нових друзів, дізнатися про інші культури. Крім того, програма включає в себе досить багато цікавих завдань, які необхідно виконати додатково. Наприклад, 20 годин волонтерської роботи. Це можуть бути абсолютно різні сфери: робота в дитячих будинках, у садочках, пожежником, рятувальником, нянею, помічником на концерті тощо За кожну годину роботи необхідно відзвітувати своєму куратору в письмовому вигляді та обов'язково з фотографіями.

А ще варто згадати про цікавий захід, на якому всім представникам різних національностей дається можливість розповісти про свою Батьківщину. Ви можете співати, танцювати, приготувати національні страви або просто показати презентацію, головне, щоб було цікаво.

У свій вільний час студенти можуть відвідувати всілякі концерти, виставки, матчі . До того ж, вам виплачуватимуть стипендію (близько 300 доларів на місяць), яку ви можете витрачати на власний розсуд. Якщо ж ви принесете квиток про відвідування якого-небудь заходу своєму куратору, то він поверне вам за нього гроші. Всі відвідані вами заходи відзначаються штампами в спеціальному паспорті. Він відображає всю вашу діяльність і є свідченням того, що ви отримали певні навички та культурно збагатилися .

Програма також гарантує забезпечення вас житлом і харчуванням. Комфортабельні і сучасні гуртожитки розташовані, як правило, недалеко від університету. Працюють комп'ютеризовані бібліотеки.

Отже, якщо ви маєте бажання взяти участь у даній програмі, для цього необхідно : 1.Подати заяву на сайті www.irex.org. 2. Скласти міжнародний іспит TOEFL. 3. Пройти інтерв'. Останні два пункти виконуються , тільки за умови. коли ви пройшли перший тур (подача заяви). Якщо ж ви його пройшли, то вам обов'язковозателефонує представник програми і запросить на іспит та інтерв'ю, які проходять у Києві та які вам теж не доведеться оплачувати. Більш детальну інформацію можна знайти на вищевказаному сайті. Дякуємо Алісі Бражник за цікаву презентацію про прекрасну можливості навчання за кордоном.

Підготувала Катерина Піяк , МН - 12 - 02


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт