Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.02.2014

Кафедра Гірничих машин та інжинірингу НГУ та Мала академія наук - спільний шлях до успіху! (ВІДЕО)

Рік тому у Національному гірничому університеті на кафедрі гірничих машин та інжинірингу відбулося засідання технічної секції Малої академії наук України. Майже тридцять талановитих школярів зібралися не тільки для того, аби захистити свої дисертації, але і перемогти і завоювати головний приз – участь у фіналі конкурсу МАН України від Дніпропетровської області! Це була важлива подія для кафедр ГМІ та університету. Адже ці розумні діти –контингент професійно орієнтованих абітурієнтів, які є майбутнім кожного провідного університету України.

Через рік, 22 лютого у Національному гірничому університеті, на кафедрі гірничих машин та інжинірингу зібрались кращі учні з Дніпропетровська, Павлограда, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та з усієї Дніпропетровської області.

Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є: виявлення та підтримка обдарованих учнів, залучення інтелектуально та творчо обдарованої молоді до науково - дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання у них самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку.

На кафедрі гірничих машин та інжинірингу Національного гірничого університеті відбулося засідання другого етапу Всеукраїнського (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України по відділенню «Технічні науки», секції «Технологічні процеси та перспективні технології», «Електроніка та приладобудування», «Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка», «Інформаційно- телекомунікаційні системи та технології», «Матеріалознавство», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження». На конкурс було представлено 32 наукові роботи хлопців з Дніпропетровська, Павлограда, Дніпродзержинська, Кривого Рогу - з усією Дніпропетровської області.

У складі журі виступили: доцент Криворізького національного університету, кандидат технічних наук Швед Сергій Віталійович (голова журі), завідувач кафедри гірничих машин та інжинірингу Національного гірничого університету, професор, доктор технічних наук Заболотний Костянтин Сергійович, доцент Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, доцент, кандидат технічних наук Бєлогуров Станіслав Олексійович. 

На правах господаря учасників конкурсу привітав завідувач кафедри гірничих машин та інжинірингу Костянтин Сергійович Заболотний, який передав слово ректору Національного гірничого університету академіку НАН України Геннадію Григоровичу Півняку.

Потім учасників конкурсу привітав голова журі доцент Криворізького національного університету, кандидат технічних наук Швед Сергій Віталійович.

У неділю в актовій залі університету відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу

Фрагмент захисту та урочистого нагородження в актовій залі НГУ:


yLVJ2tz9iMo.jpg

Підготувала Дарина Бутко, фото і відео- студя "Юність" НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт