Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.02.2012

Письменники Юрій Буряк та Володимир Шовкошитний відвідали НГУ

В Національному гірничому університеті пройшла зустріч з відомими українськими письменниками Володимиром Шовкошитним та Юрієм Буряком, які презентували книжки видавництва НСПУ, зокрема альманах «Хроніки 2000».


Завдяки видавництву Національної спілки письменників України світ побачили перевиданні книги Юрія Щербака, Володимира Коржа, Володимира Винниченка, Володимира Базилевського та багатьох інших класиків української літератури; збірки античної поезії, а також готуються до друку антологія китайської та італійської поезії, видання сучасних українських класиків. Зокрема, гості звернули увагу на культовий альманах, який щорічно виходить завдяки видавництву НСПУ. Тематика таких альманахів широка – Україна у спектрі культурних зв’язків, а також видатні особистості нашої держави.

Юрій Буряк подарував центру комплект хронік на згадку, пообіцявши у майбутньому презентувати також раритетні документи Олеся Гончара.

Володимир Шовкошитний розповів глядачам про цікаві життєві зустрічі, важливість розуміння та знання рідної мови та вивчення іноземних мов для того, аби читати кожну класику в оригіналі. Письменник також познайомив аудиторію зі своїми романами «Мерехтіння зникань», «Хресна путь», а також віршами «Молитва за Україну» (вірші покладені на музику стали відомою піснею у виконанні Олександра Білоножка) та культовим «Я- украинец».

Усі бажаючи могли познайомитись з літературою видавництва НСПУ, придбати книжки з автографами письменників, а також унікальну листівку до восьмого березня, всередині якої маленька книжечка з віршами про кохання українських класиків.

Дарина Бутко, інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт