Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.02.2012

"Нові можливості з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта"

У Національному гірничому університеті пройшов науковий семінар за темою: «Нові можливості з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта», який англійською мовою провів фіналіст програми, асистент кафедри гірничої механіки Максим Радюк.


Максим пройшов десятимісячне навчання в Лихайському Університеті, що дало можливість не лише вдосконалити знання англійської мови, але і завершити написання статтей, дисертації («Електросберігаючі технології в гірничій промисловості»), провести необхідні досліди та апробації.

За словами Максима, Америка виховує трудоголізм. І така поїзда стане не лише корисним досвідом, але і позитивно вплине на майбутнє працевлаштування. Для того, аби отримати шанс від програми Фулбрайта треба перш за все бажання, цілеспрямованість та терпіння. І навіть, якщо ваша англійська не бездоганна, але ідея зацікавила, то вже в Америці на вас чекають курси підвищення рівня англійської мови.

Під час семінару усі присутні могли перевірити своє знання програми Фулбрайта за допомогою тесту. Як виявилось, студенти та спіранти НГУ добре володіють не лише англійською мовою, але історичною інформацією про програму Фулбрайта.

Максим поділився своїм досвідом та дав цінні поради майбутнім фулбрайтівцям. Адже такими шансами не варто нехтувати.

А ми нагадуємо, що до 31 березня 2012року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для молодих науковців Fulbright Faculty Development Program. Детальна інформація та оновлена анкета вже доступні на сайті за адресою http://fulbright.org.ua


Програма пропонує можливість проведення дослідження в університетах США упродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь молоді викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, без наукового ступеня й зі ступенем кандидата наук (не пізніше 5-ти років після захисту) - представники гуманітарних, суспільних, точних і технічних дисциплін.

Ознайомитись з есе фіналістів минулорічного конкурсу FFDP з Фулбрайтівського щорічника 2010-2011 року можна тут:

http://www.fulbright.org.ua/yearbook2010-11.html.

Описи наукових проектів цьогорічних стипендіатів викладено у Фулбрайтівському віснику

http://fulbright.org.ua/visnyk/2011/Newsleter_December.


Підготувала Дарина Бутко, інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт