Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.03.2012

Наукова конференція в НГУ

15 березня в Національному гірничому університеті відбулась щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених.


Конференція охоплювала такі теми роботи, як інформаційна безпека, інформаційні системи та технології,економічна кібернетика, телекомунікації. На початку імпрези виступив заступник декана факультету інформаційних технологій Шедловський Ігор Анатолійович, який сказав, що ця конференція – лише початок наукової діяльності всіх присутніх, та побажав, щоб ті продовжували поповнювати свої знання, та демонстрували світові нові наукові відкриття. Участь у конференції міг взяти кожен бажаючий, попередньо написавши тези з обраної теми для їх публікації у друкованій збірці.

Студенти готували свої публікації та презентації разом зі своїми науковими керівниками, а охочим дали змогу продемонструвати свої роботи глядацькій аудиторії. Протягом конференції виступили вісім доповідачів, які по завершенню презентації відповідали на запитання студентів та викладачів. Учасники, чиї роботи стали кращими, будуть готуватись до наступного етапу Всеукраїнської конференції, яка пройде у Київському політехнічному інституті.

Як розповів Вадим Ігоревич Мешков, участь у конференції міг взяти кожен, попередньо (до другого березня) надіславши готові тези з обраної теми. Після чого мав прийти рекомендаційний лист від наукового керівника, і лише тоді допускалась до участі наукова робота. В збірку ввійшло приблизно 36 тез, які, до речі, писались не лише дніпропетровцями, а й учасниками з інших міст. «Навіть якщо учасники не виявили бажання продемонструвати свою наукову роботу сьогодні на цій конференції, їхні тези увійшли до друкованої збірки, яка є певним науковим доробком». - Поділився Вадим Ігоревич.

Також організатор заначили, що 29 березня відбудеться конференція молодих вчених «Наукова весна». Тож, бажаючі проявити себе у науковій діяльності, слідкуймо за новинами!

Діана Максименко, студентський прес-центр


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт