Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.05.2012

Художня виставка Леоніда Кудрявцева

Минулого тижня в Центрі естетичного розвитку при кафедрі філософії НГУ відбулось відкриття ретроспективної персональної виставки відомого українського художника Леоніда Костянтиновича Кудрявцева. Серед виставочних екземплярів представлені роботи різних стилів і технік: живопис, пастель, акварель, малюнок та інші техніки малювання, якими за більше ніж піввіковий досвід (нині митцю 90 років), Леонід Костянтинович оволодів дуже майстерно.


Cкладно описати словами те, що відчуваєш душею. Картини Леоніда Костянтиновича наскрізь пронизані тендітною, стрункою ніжністю. Дивлячись на них, розумієш з якою любов’ю до життя, щирістю і добротою створена кожна з них.

На цій виставці мені по-новому відкрилися слова Григорія Сковороди: я зрозумів, про яку «споріднену працю» писав філософ. За багато років художникомнаписано сотні портретів та пейзажів, чимало композиційних картин і натюрмортів. Друзі й колеги з особливою щирістю вітали Леоніда Костянтиновича, ділилися враженнями та переживаннями, отриманими від його робіт, адже у кожній з нихзнаходиш щось своє, рідне. Про власне особистісне сприйняття говорили завідуюча кафедрою філософії НГУ Юлія Шабанова, мистецтвознавець Людмила Тверська, заступник начальника управління культури та мистецтв Дніпропетровської міськради Валентина Слобода, а також друзі митця «по цеху» – члени Національної спілки художників України.

Роботи Леоніда Костянтиновича отримали визнання на різноманітних виставках як державного, так і міжнародного характеру, ними повняться приватні колекції Росії, Франції та Англії. Адже це вже класика, перевірена часом, визнана і вшанована. Хочеться побажати Леоніду Костянтиновичу здоров’я, життєвих сил і довголіття. Щоб він і надалі радував поціновувачів своєї творчості, оберігав те світло і душевну чистоту, якої з кожним днем на землі стає все менше.Антон Гапєєв, студентський прес-центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт