Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
18.05.2012

Національний гірничий університет займає провідні позиції у рейтингу найкращих вищих навчальних закладів України "Компас"

За результатами рейтингу регіональних ВНЗ «Компас» Національний гірничий університет – лідер у Південному регіоні. У рейтингу найсильніших ВНЗ за підготовкою фахівців інженерно-технічних спеціальностей Національний гірничий університет посів друге місце. 


У загальному рейтингу найкращих ВНЗ 2012 гірничий на 6 позиції – попереду Національний університет "Львівська політехніка" та Київський національний університет будівництва і архітектури. У трійку лідерів 2012 року увійшли Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет "Києво-Могилянська академія".

Слід зазначити, що рейтинг українських ВНЗ «Компас» був ініційований Компанією «Систем Кепітал Менеджмент» і Благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках програми «Сучасна освіта». Ідея проекту також знайшла підтримку з боку Всесвітнього Банку (World Bank) та інших українських і міжнародних організацій.

«Компас» став першим загальнонаціональним рейтингом, що відображає оцінку якості освіти випускниками і потенційними роботодавцями. Цей проект націлений на визначення ВНЗ, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам реального сектора економіки, а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування. Рейтинг відображає оцінку ВНЗ випускниками і працедавцями з погляду відповідності рівня наданих ними освітніх послуг потребам ринку праці.


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт