Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.05.2012

Студенти НГУ взяли участь у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед технічних вузів та Міжнародній олімпіаді з математики

Викладачі кафедри вищої математики системно підвищують рівень підготовки талановитих студентів через залучення їх до участі в конференціях з методів математичного моделювання, підготовки публікацій тощо. Традиційно, найкращою формою, де яскраво виявляються математична підготовка та здатність молодих людей до нестандартних рішень, є математичні олімпіади, проведення якої на високому рівні забезпечено відповідною кваліфікацією організаторів ( проф. Кагадій Т.С., ст.викл. Шелест Л.І). Олімпіада виявляє не тільки математичні здібності студента, але й його здатність до наполегливої систематичної роботи як індивідуальної , так і в команді.

Починаючи з 2009 року за ініціативою та під керівництвом проф. В.Ф.Сторчая системно готується команда найкращих студентів для участі у II –му турі Всеукраїнської математичної олімпіади . У 2010 році Є. Кошеленко (студент напрямку «Електропостачання») стає призером олімпіади ( III місце серед технічних ВНЗ), II місце – серед ВНЗ гірничо-металлургійного профілю). У 2011-му році Є.Кошеленко повторює свій результат, інші члени команди також посідають достойні місця, виводячи Національний гірничий університет на друге місце у командному заліку. 

Цього року з 24-го по 27-ме квітня 2012 року в місті Севастополь на базі Севастопольського технічного університету пройшла десята ювілейна Всеукраїнська студентська олімпіада з математики серед технічних вузів. Команда НГУ виступала у такому складі:

1. Якупов Дмитро Олександрович, 4 курс, група СА-08.

2. Ткаченко Дмитро Анатолійович, 2 курс, група ТЗіт-10

3. Воронкова Єлизавета Сергіївна, 2 курс, група ТЗіт-10

4. Горошко Тетяна Сергіївна, 1 курс, група УБіт-11.

Учасники від НГУ були найкращими серед гірничих та металургійних ВНЗ України, поступившись тільки першим місцем. Вони впевнено посіли 2, 3, 4 місця (Якупов Дмитро -2-е місце, Горошко Тетяна -3-е місце, Ткаченко Дмитро – 3-е місце та нагороджений грамотою за високий рівень знань, Воронкова Елизавета - 4-е місце). В категорії «Т» (технічні ВНЗ) цього року вимоги були дуже жорсткі. Змагались 50 представників з 27-ми технічних вузів України. Наша команда виступила як єдине ціле, посівши 4,5.6,9 місця. В командному заліку гірничий показав найкращий результат, підтвердивши вже сформований за останні роки імідж НГУ як ВНЗ, де надається одна з найкращих фундаментальних підготовок.

Сьогодні наші студенти вийшли на міжнародний рівень. З 3-го по 6-те травня 2012 року в м. Ярославлі (Росія) відбулась шоста Міжнародна олімпіада з математики. Наша команда гідно представила Національний гірничий і на цьому рівні. Особливо яскраво продемонструвала свої знання, здатність до логічних побудов, математичну інтуїцію Тетяна Горошко, отримавши грамоту за друге місце серед технічних спеціальностей Південного регіону країн СНД, та 3 місце в номінації «Технические специальности» серед 33-х учасників – студентів першого курсу.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт