Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.05.2012

Маленька Африка в стінах НГУ

23 травня в НГУ святкували 49 річницю від Дня визволення Африки. Не зважаючи на щільний графік занять, екзаменів та заліків іноземні студенти знайшли час для підготовки до концерту, який, до речі, самі й ініціювали.


Концерт розпочався і Гімну Африки, після чого проректор НГУ, Юрій Тимофійович Хоменко, привітав зі святом студентів-африканців, згадавши про перших іноземних учнів у гірничому.

Дружні та привітні студенти-африканці познайомили присутніх на заході із історією та культурою двох незалежних республік Африки - Конго та Анголи, показавши відеоролики (впевнена, не кожен знає про те, що титул «Міс Всесвіт 2011» отримала Лейла Лопес, темношкіра дівчина із Анголи, а футбол – найпопулярніший вид спорту в Африці).

Ділі – цікавіше! Дружні учасники концерту порадували глядачів пісенними номерами та народними африканськими танцями. На довго справило враження і справжнє дефіле, під час якого було продемонстровано яскраві тренди африканської моди.

Вразила дружня та невимушена атмосфера у залі: під час виконання пісень глядачі підспівували виконавцям, а народні танці взагалі викликали шалений ажіотаж – африканці згуртувались поміж рядів у залі та почали підтанцьовувати.

Звісно ж, кожен виконаний номер залишав приємні враження у глядачів, та супроводжувався шаленими оплесками.

Глядачка Женя усміхнено поділилась із нами, що під час дефіле придивилась для себе кілька модних образів. А студент із далекого материка сказав, що День Незалежності Африки є дуже важливим для його народу, і він радий, що до святкування цієї події приєднались студенти та викладачі НГУ: «Це наше свято, а НГУ – наш університет. І нам дуже хотілось донести оточуючим історичні факти становлення Африканських республік, адже боротьба за незалежність була дуже складною. І взагалі, наша культура цікава та нова для багатьох. Хотілося б кожного року святкувати цей день так, як і сьогодні. Мені приємно бачити, що глядачам сподобався концерт, і що кожен відкрив для себе щось нове».

«Ми всі жителі планети Земля, і наша сила у єдності!» - влучно зазначив Юрій Тимофійович. Дійсно, такі заходи зближують людей із різник куточків Світу.

Діана Максименко, студентський прес-центр НГУ


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт