Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.06.2014

Система довузівської освіти МІБО НГУ - перспективний крок у майбутнє (ВІДЕО)

  Сьомого червня урочисто "пролунав останній дзвоник" для випускників системи довузівської освіти МІБО НГУ. Позаду випускні іспити, з якими були пов’язані велике хвилювання, радість та розчарування.

Директор МІБО  Олександр Олександрович  Азюковський щиро привітав юнаків та дівчат, побажав подальшіх успіхів, вручив їм грамоти та свідоцтва НГУ.

  Доктор технічних наук, професор кафедри ЕКІТ НГУ Ігор Миколайович Пістунов , що викладає математику на підготовчих курсах, з натхненням розповів школярам про великі перспективи напряму " економічна кібернетика " та запросив вступати в НГУ.

  Він нагадав всім, що за результатами 8-й академічного рейтингу вищих навчальних закладів України «Топ-200-Україна» – 2014 Центру міжнародних проектів «Євроосвіта» Національний гірничий університет посів 7 місце – серед вузів України, 4 місце – серед технічних університетів України та перше - серед вищих навчальних закладів Дніпропетровського та Південного регіонів.

Система довузівської освіти Національного гірничого університету складається з підготовчих курсів та мережі базових навчальних закладів в Дніпропетровську та інших промислово розвинутих містах Придніпров’я, Західного Донбасу та Полтавщини.

Підготовчі курси – своєрідний місток, що з’єднує школу та Університет, допомагає школяру з легкістю адаптуватись до майбутнього студентського життя.

Формат довузівської підготовки передбачає високу якість викладання всіх предметів, гнучкість програм навчання, застосування та поєднання традиційних та інноваційних методик, індивідуальний підхід.

Знання, передані учням кращими викладачами, забезпечують впевнений вступ до НГУ та інші університети України. Згідно умов прийому у вищі навчальні закладиУкраїни випускники довузівської підготовки, що отримали освітні послуги в обсязі 150 навчальних годин, при вступі на математичні, природознавчі та інженерно-технічні напрями Національного гірничого університету мають право на додаткові бали за результатами підсумкової атестації.

Сподіваємось, що випускники довузівської підготовки 2014 року знайдуть свою майбутню спеціальність в стінах славетного Національного гірничого університету.


До списку© 2006-2019 Інформація про сайт