Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.03.2018

Відкритий Кубок області з карате

10 березня у спортивному корпусі НТУ "Дніпровська політехніка" проходили змагання Відкритого Кубку області з карате, в яких взяли участь близько 200 спортсменів збірних команд клубів з міст Дніпра, Нікополя, Кривого Рогу, Кам’янського, смт. Кринички і клубів Миколаївської, Запорізької та Полтавської областей.

На відкриття змагань завітав заступник очільника Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко (каратист у минулому).

Змагання проходили з розділів ката (виконання формального комплексу) і куміте (поєдинки). Спортсмени демонстрували гарну техніку, змагання пройшли в дружній атмосфері, без тяжких травм.

За загальними результатами змагань 1-3 місця посіли спортсмени клубів «ШАФРАН», «ОЛІМПІК-МИКОЛАЇВ», «ДРАКОН».

У рамках цих змагань пройшов чемпіонат з карате серед студентів ВНЗ, де переможцями стали спортсмени нашого університету, друге місце посіли спортсмени ДМетАУ, третє – спортсмени ДНУ.