Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.03.2019

Старт міжнародного FUTURE-ПРОЕКТУ ERASMUS+

НТУ «Дніпровська політехніка» являється координатором міжнародного проекту FUTURE “Shaping the diverse common FUTURE – Wide dialogue to create and methodologically support a network for involving migrant youth into civic society” («Формування спільного різноманітного майбутнього – Широкий діалог для створення та методологічної підтримки мережі партнерів для залучення молодих мігрантів у громадянське суспільство») програми ЄС ERASMUS+.

З 4 по 7 березня 2019 року у нашому університеті відбулася стартова зустріч представників організацій-членів консорціуму з України, Польщі, Литви, Італії та Грузії.

Проект відноситься до категорії K2 – нарощення потенціалу у сфері молоді та має на меті об’єднати досвідчених фахівців вищої освіти (викладачів та менеджерів закладів вищої освіти) та представників молодіжних громадських організацій для зміцнення потенціалу кожного шляхом обміну кращими практиками щодо залучення та адаптації молодих мігрантів у громадянське суспільство через формальну освіту та громадську активність у позанавчальний час.

10 молодих учасників з партнерських країн проекту, кожен з яких обіймає управлінську посаду у своїй організації, протягом 4 днів обговорювали найгостріші проблеми, з якими стикаються молоді мігранти, потрапляючи у нове цивільне середовище. 

У результаті кожен представник стартової зустрічі детально з’ясував цілі проекту та обговорив їх адаптацію у кожній країні-учасниці проекту з урахуванням специфічних регіональних умов. Але головне – вдалося створити команду однодумців, які протягом наступних двох років реалізації проекту будуть здатні рухатися в одному напрямку та розділяти цінності проекту у локальному та міжнародному середовищі.

Стартова зустріч дозволила також зробити перше розповсюдження інформації про проект та його актуальну тему серед небайдужого студентства Дніпровської політехніки. У неформальній дружній обстановці студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», серед яких є молоді переселенці з районів проведення антитерористичної операції на сході України, поділилися з міжнародними гостями своїми думками щодо проблеми адаптації в університетах та поза їх межами у Польщі, Італії, Грузії, Литві та дізналися про шляхи її вирішення у цих країнах.

Не залишила байдужими учасників зустрічі екскурсія до унікального в Україні музею АТО. Фільм про війну на сході України вразив учасників і зумів донести до них об’єктивну та правдиву інформацію, яку вони будуть передавати своїм колегам та друзям. 
Вітаємо зі вдалим стартом проекту! До нових зустрічей! 


Відділ міжнародної академічної мобільності та міжнародних проектів
НТУ «Дніпровська політехніка»

До списку



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт