Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
27.07.2011

На адресу університету надійшли листи-подяки

nf_270711_1.jpg


nf_270711_2.jpg


nf_270711_3.jpg


Після проведення у червні 2011 року на базі Національного гірничого університету чергового щорічного семінару ректорів університетів-засновників Міжнародного університету ресурсів (IUR) на адресу ректора НГУ, академіка НАН України, професора Геннадія Півняка надійшли листи-відгуки від партнерів по IUR.

З Технічного університету «Фрайбезька гірнича академія» від ректора, професора Бернда Майєра:

«Шановний Геннадію Григоровичу!

Дозвольте мені висловити щиру подяку за надзвичайно теплий прийом у Дніпропетровську в рамках зустрічі вузів, які входять до складу IUR. Сподіваюся, що наші плідні стосунки будуть слугувати подальшою віхою на шляху поглиблення співробітництва між нашими університетами в галузі освіти. Ми будемо раді вітатинайближчим часом українських студентів у Фрайберзі. Ми покладаємо великі надії і на розширення співробітництва в галузі науки. Мене дуже вразили успіхи, досягнуті у вашому університеті. Дозвольте мені подякувати вам і за приємну культурну програму, організовану з нагоди нашого візиту до Дніпропетровська.

Високоповажний Геннадію Григоровичу! Я сподіваюся на подальше поглиблення співробітництва між нашими університетами. Я буду радий вітати особисто вас і ваших співробітників у Фрайберзі. Ми завжди раді прийняти вас у нашому місті!

З глибокою повагою і гірничим побажанням «щасливо на-гора!»

Професор Бернд Майєр, ректор

З Монтан-Університету (м. Леобен, Австрія) від ректора, професора Вольфгарда Вегшайдера:

«Шановний Геннадію Григоровичу! Дорогі колеги!
Висловлюю велику вдячність за прекрасний прийом і гарно організований семінар. Для нашого вузу і особисто для мене велике значення мають матеріали семінару, який пройшов в НГУ. Сподіваюсь, що наше взаємовигідне співробітництво у рамках IUR продовжуватиметься. Своїм співробітництвом ми повинні підтвердити популярну у Західній Європі тезу «потужна наука – потужна економіка», яка стає актуальною не лише для сьогодення, а й девізом подальшого прогресу людства. Адже статус держави на міжнародній арені визначається не так промисловим чи військовим, як науково-технологічним і інтелектуальним потенціалом, ступенем інтеграції країни в світовий технологічний та інформаційний простір. Сподіваюся, що наше партнерство якраз і покладене втілювати у життя найсміливіші наукові ідеї».
З найкращими побажаннями, Вольфгард Вегшайдер

З Санкт-Петербурзького державного гірничого університету від першого проректора, професора Михайла Іванова:

«Глубокоуважаемый Геннадий Григорьевич!
Примите мою глубокую благодарность за великолепный прием, который был оказан мне наряду с другими участниками собрания Международного университета ресурсов. Отличная организация мероприятия, радушные встречи, наполненное содержанием деловое общение, изумительный по красоте и чудесный по исполнению бал выпускников и приятное общение с коллегами – все это оставило во мне неизгладимое и яркое впечатление о вашем университете как о старейшей национальной горной научно-педагогической школе Украины, успешное развитие которой находится в надежных руках ректора и команды его единомышленников.
С искренним уважением, Михаил Иванов, профессор, первый проректор СПбДГУ

З Краківської гірничо-металургійної академії ім. Сташиця від декана гірничого факультету Петера Чая:

Шановні колеги!
Сердечно вдячний організаторам семінару ректорів, який слугує прикладом професіоналізму і можливості зрозуміти силу української науки. Хочу повідомити про останні заходи, що здійснюються у рамках IUR, а також прямого договору про співпрацю між НГУ і КГМА ім. Сташиця. Між вузами активно діє програма отримання подвійних дипломів. Сьогодні ми працюємо над втіленням її у життя на рівні групи студентів з 15-20 осіб. Щороку ми приймаємо групи українських студентів для проходження практики на гірничо-металургійних підприємствах Польщі. З 19 по 29 липня 2011 року у нас практикується група молоді з НГУ. Висловлюю сподівання на те, що наші партнерські стосунки будуть і надалі розширюватися.
З повагою, Петер Чая, професор, декан ГФ КГМА

На фото: ректор НГУ Геннадій Півняк вручає медаль НГУ «За заслуги» Вольфгарду Вегшайдеру, робочий момент семінару – Михайло Іванов (зліва), Петер Чая (справа); учасники семінару на чолі з ректором НГУ Геннадієм Півняком і заступником мера м. Дніпропетровськ Оленою Лозенко.


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт