Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ЗАТРЕБУВАНІСТЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

       Отримавши кваліфікацію бакалавра з міжнародних економічних відносин можна легко знайти цікаву та високооплачувану роботу.

      Сучасний бізнес глибоко інтегрований у міжнародні економічні зв’язки між країнами а, отже, потребує фахівців, що здатні працювати в умовах глобальної взаємозалежності.

      Міжнародні економічні відносини – це:
- міжнародна торгівля - експортно-імпортні операції з товарами і послугами
- міжнародна інвестиційна діяльність та науково-технічний обмін -
міжнародні інвестиції та специфічні фінансові операції у сфері переміщення капіталу

- міжнародна міграція робочої сили - переміщення робочої сили за кордон з метою працевлаштування
- міжнародні валютно-кредитні відносини - міжнародні розрахунки у межах світової валютної системи.

      Кафедра економічної теорії та міжнародних економічних відносин будує освітній процес разом із своїми давніми партнерами – представниками бізнесу й потенційними роботодавцями, які досягли успіху в сфері міжнародної економічної діяльності.

      Міжнародна торгівля
Компанія «Дельта-Трейдінг Україна», яка є єдиним офіційним представником на вітчизняному ринку продукції польських підприємств-виробників сиру торгових марок «Spomlek», «Lazur», «Ryki» та «Sierpc». На сьогодні компанією сформована велика збутова мережа, яка дозволяє здійснювати прямі й оптові постачання твердих і делікатесних сирів польського виробництва більш ніж на 3000 крупних торгових підприємств різних регіонів України, а саме: супермаркети та гіпермаркети (2 260 торгові точки), магазини (545 торгові точки), НоRеCа (205 торгові точки), регіональні дистриб'ютори (8 підприємств), кейтерингові компанії (5 підприємств).

 

Міжнародне переміщення капіталу

Фінансовий аналітик Олена Волковська, яка пройшла шлях від головного бухгалтера та фінансового директора крупних підприємств України до створення власного бізнесу у сфері обліку та фінансового аналізу інвестиційних потоків.
Міжнародна міграція робочої сили

Компанії «Бізнес-Лінк Україна» (м. Дніпро) та «Business Link Poland» (м.Вроцлав), які спеціалізуються на масрекрутингу іноземних громадян на позиції  лінійного персоналу для крупних європейських логістичних, виробничих і промислових підприємств, таких як PHILIPS, SAMSUNG, LG, DELL, VOLKSWAGEN, TOYOTA, а також здійснюють підбір кадрів для роботи в промисловості та агробізнесу Польщі.

Міжнародні валютно-кредитні відносини

АТ «ПриватБанк» в особі Тетяни Кулікової – керівника департаменту зовнішньоекономічної діяльності корпоративних клієнтів Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк».


© 2006-2022 Інформація про сайт