Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
19.07.2013

На військовій кафедрі НГУ почали прийом дівчат

У Дніпропетровську в Національному гірничому університеті навчатимуть дівчат-розвідниць і танкісток.Як розповів завідувач кафедри військової підготовки НГУ, полковник запасу Микола Кондратюк, крім студентів-хлопців, які отримують економічну та юридичну освіту, кафедра отримала дозвіл приймати на навчання дівчат.

Вони отримають ту ж підготовку, що й хлопці. На базі військової кафедри НГУ готують майбутніх військових за 3 спеціальностями: «командир танкового взводу», «командир механізованого взводу», «командир взводу з ремонту артилерійського спорядження».

"Студенти вивчають тактику, проходять вогневу і технічну підготовки", - зазначив начальник кафедри. За його словами, сьогодні 10 дівчат-студенток університету виявили бажання проходити навчання на кафедрі."І знаєте, цікавий той факт, що багато - з родин військовослужбовців. Дівчата будуть проходити навчання за тією ж програмою, що й хлопці. Ніяких поблажок не передбачено. Через два роки навчання вони отримають звання" молодший лейтенант "і спеціальність « командир механізованого взводу », - розповів Микола Кондратюк.

Нагадаємо, у дніпропетровських вузах це вперше на навчання на військові спеціальності приймають дівчат. Вступні іспити на кафедру пройдуть з 22 по 26 липня. Навчання коштує 4,9 тис. гривень.

ДЖЕРЕЛО: www.056.ua


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт