Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.02.2014

З усіма проблемами – на «гарячу лінію»!

Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк провів зустріч із представниками студентського самоврядування

Зустріч адміністрації НГУ зі студентами була пов’язана з трагічними подіями, які розгорнулися минулого тижня в Києві і понесли за собою життя багатьох людей. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.


У ситуації, коли відбувається переформатування влади України, керівництво Національного гірничого університету звернулося до студентів з проханням бути обачними у цей важкий період, спокійно дочекатися врегулювання всіх аспектів життя, зокрема, забезпечення спокою громадян. Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк звернувся до студентів з єдиним проханням – берегти своє життя, обходити на вулицях гострі ситуації протистояння думок. Наразі студентам пропонується відвідувати заходи лише в Національному гірничому університеті і утримуватися від прогулянок вулицями Дніпропетровська, де поки що, як і всюди, панує неспокій. До завершення нормалізації ситуації в Україні просять бути пильною і ту молодь, яка мешкає в гуртожитках.

Керівництво Національного гірничого університету робить все можливе, щоб забезпечити студентам впевненість у завтрашньому дні, відкриваючи перед ними багато перспектив в освіті і науці. Цьому сприяють і європейські партнери НГУ, які виявляють високу довіру дослідницькому українському ВНЗ. Тут для студентів створено все, аби отримати освіту міжнародного рівня. Треба тільки з розумінням і спокоєм ставитися до процесу «перезавантаження» України, продовжуючи гідно навчатися.

На зустрічі студентам було нагадано, що з будь-якого питання чи проблеми їх просять звертатися до деканатів своїх факультетів чи безпосередньо на гарячу лінію ректора. Молоді гарантують швидку реакцію на вирішення будь-якої проблеми, щоб не було приводів для хвилювань.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт