Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
21.03.2014

НГУ відвідали Посли країн Євросоюзу (ВІДЕО)

Сьогодні Національний гірничий університет відвідала група представників високого рівня МЗС Литви (Вайдотас Верба), Франції (Серж Смессов) та Чехії (Петро Мареш) - Посли з особливих доручень, що займаються питаннями Східного Партнерства ЄС.

У рамках офіційного візиту відбулася зустріч зі студентами, науково-педагогічними працівниками гірничого. Гостей представив і привітав ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Півняк.

Зустріч проходила за участю голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода та представників ЗМІ.

«Ми вирішили відвідати різні регіони і ознайомитися зі всією ситуацією, яка хвилює людей в Україні. І якщо в інших країнах нашою основною місією було пояснити, що таке інтеграційний процес, то тут ми більше в ролі слухачів», - зазначив Посол з особливих доручень МЗС Литви Вайдотас Верба.

Після коротких виступів гості запропонували провести своєрідний діалог: запитання – відповідь. Охочих поставити запитання представникам Євросоюзу виявилося чимало.

В основному вони торкалися теми освіти та соціальних проблем. У коментарях щодо цієї зустрічі, які висловили студентка Марія Черних, завідувач кафедри економічного аналізу та фінансів Олена Єрмошкіна та директор МІБО Олександр Азюковський, було зазначено, що у складний момент життя нашої країни таке спілкування висвітлює позиції обох сторін і прагнення України співпрацювати з країнами-членами ЄС. Особливо виразно і сучасно прозвучала з уст Марії Черних сакраментальна фраза великого Кобзаря «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь».

СЮЖЕТ 5 телеканалу

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт