Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.09.2012

Презентація історико-культорологічного часопису "Фронтири міста" в НГУ

20 вересня в аудиторії 1/121 (3 поверх) Національного гірничого університету о 14:30 відбудеться презентація нового історико-культурологічного часопису «ФРОНТИРИ МІСТА».

«Фронтири міста» («Фронтиры города») – історико-культурологічний щоквартальний альманах, присвячений місту у всьому його різноманітті і містить публікації на українській і російській мовах.

Це принципово нове видання, яке ставить за мету розгляд міста, як «багатошарового пирога» методами і прийомами історії, соціології, етнографії, художнього слова і погляду.

У центрі уваги альманаху - місто степового простору Східної Європи, розглянуте, як складне етнокультурне посмужжя, що склалося в період колонізації даного регіону і збереглося в наступні періоди його історії.

Альманах не є вузькоспеціалізованим виданням і містить матеріали, які потенційно можуть зацікавити як представників гуманітарних спеціальностей, що шукають матеріал для «професійного» читання, так і широке коло читачів, яких хвилюють питання міського середовища та його історії.

Редактор видання – кандидат історичних наук, член Національної спілки журналістів Україні, член Національної спілки краєзнавців Україні, член Наукового товариства ім. Я. Новицького Владислав Грибовський

Запрошуємо усіх бажаючих!


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт