Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.10.2011

Осінь – пора благодійності
Традиційно кожної осені вже чимало років підряд жіноча рада на чолі з Любов’ю Геннадіївною Блохіною проводить благодійну акцію – ярмарок сільськогосподарської продукції з присадибних ділянок та дач. Кошти від проданих товарів йдуть на підтримку одиноких малозабезпечених пенсіонерів, колишніх працівників університету.

Цьогорік ярмарок з поетичною назвою "Осіння пора - очей зачарування!" відкрився у холі 10-го корпусу Можна було спостерігати зацікавлений натовп, який в короткий час швидко розрісся до жвавого ажіотажу. Ярмарок порадував різноманітністю і чималим вибором продукції. Чого тільки не було на столах: виноград, груші, яблука, горіхи, петрушка, картопля, буряки… На підвіконнях вимальовувались цілі картинні експозиції: натюрморти гарбузів з лялькою-мотанкою, різнокольорові букети садових троянд, базиліку і шалфею, – все навіювало ліричний настрій, який можна відчути у вірші нашої університетської поетеси Зінаїди Кравченко-Дубовської.

Щиросердно хочеться подякувати нашим колегам за найактивнішу участь у ярмарку. За небайдужість і щедрість – кафедрі ЗКК, а саме – Наталії Кабаковій, Володимиру Дементьєву, Антоніні Молчановій, Ларисі Козир, Ніні Черниш, Валерію Шутову, які поставилися з великою відповідальністю й долучилися до цієї справи майже усім колективом. Василю Тарасенку з кафедри електротехніки, Валерію Загорудько з кафедри менеджменту – низький уклін. Як добре, що ми не втрачаємо бажання допомагати людям. Саме таким прагненням живуть активісти жіночої ради: Ірина Полікарпова, Зінаїда Кравченко, Тетяна Валова, Наталя Козіна, Антоніна Молчанова, колективи фінансово-економічного управління, кафедри геоінформаційних систем, вищої математики, ПРР, які внесли свою благодійну частку для своїх ближніх. Акція триває до кінця жовтня. Поспішайте робити добрі діла!До списку© 2006-2020 Інформація про сайт