Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.10.2012

Крок назустріч студентам!

          Днями в електронній читальній залі Інституту безперервної фахової освіти ПДАБА відбувся міжвузівський педагогічний семінар «Додаткові Інтернет можливості роботи зі студентами», організований Дніпропетровським відділенням Української Асоціації «Жінки в науці та освіті». Учасниками семінару були викладачі технічних і гуманітарних дисциплін п'яти вузів м. Дніпропетровська.

Ведучі семінару: провідний інженер кафедри будівельної, теоретичної та прикладної механіки Національного гірничого університету Юлія Володимирівна Петрова та доцент кафедри математичного моделювання Дніпропетровського національного університету Григорій Ісаакович Скороход - познайомили учасників семінару з можливостями комунікації зі студентами у формі сайтів, блогів, чатів. Нагальна необхідність проведення такого семінару визріла вже давно оскільки використання сучасних Інтернет - технологій підвищує якість навчання студентів, робить комунікацію викладачі-студенти більш оперативною та сучасною, а також дозволяє знизити бар'єр між студентами та викладачами, що утворився в результаті переходу від книжкової культури до електронної.

Учасники попрактикувалися в створенні свого сайту, отримавши важливу інформацію для роботи. За підсумками семінару, було вирішено, що однієї зустрічі недостатньо. Учасники домовилися продовжити роботу надалі в тому ж складі в рамках постійно діючого міжвузівського семінару «Актуальні проблеми педагогіки вищої школи».

За тиждень після першого у  Національному гірничому університеті відбувся другий міжвузівський семінар Дніпропетровського відділення Української асоціації "Жінки в науці та освіті" на тему "Додаткові Інтернет можливості в роботі зі студентами". Зустріч проходила в комп'ютерному класі кафедри основ конструювання механізмів і машин НГУ.

Чимало викладачів не технічних спеціальностей на семінарі створили свої сайти, зокрема, професор кафедри філософії та архітектури ПДАБА Мурашкін М.Г. www.murashkin.jimdo.com, доцент Чернова Л.Є. www.sociosofialech.jimdo.com.

За підсумками семінару викладачі висловили особливу подяку завідувачу комп'ютерної лабораторії зав. лабораторії інформаційних технологій проектування НГУ Іллі Володимировичу Вернеру і ведучій Юлії Володимирівні Петровій.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт