Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.11.2012

День першокурсника в НГУ

Шість команд по 10 учасників у кожній змагались, демонструючи високий рівень співочої, танцювальної та акторською майстерності. Свої талановитих першокурсників представили – гірничий інститут, інститут електроенергетики, механіко-машинобудівний факультет, інститут економіки, юридичний факультет та збірна команда факультету будівництва та геологорозвідуального факультету.

Молоді, яскраві та креативні вони вражали глядачів, які вщент заповнили актову залу університету. Для жюрі постало не легке завдання, адже без перебільшення можна зазначити, що ці юні таланти можуть дати фору професійним співакам, акторам чи танцюристам. Цього року оцінювало майстерність першокурсників компетентне жюрі, у складі якого були і випускники НГУ – Володимир Курган (випускник гірничого факультету, капітан команди КВК «Generetaion π», відомий радіоведучий), Алексій Іванов (випускник факультету будівництва, у минулому КВК-ник, доцент кафедри вищої математики НГУ), Юрій Марчанчин (випускник інституту економіки, активний учасник життя університету, капітан команди КВК “PartyZan”, Олексій Авдієвський (випускник Інституту електроенергетики, учасник команди КВК «Отпетые электрики», а зараз ведучий на ДОТРК), Дмитро Гуменюк (випускник електротехнічного факультету, учасник команди КВК «Отпетые электрики»), Наталія Василівна Луценко (директор культурно-освітнього центру)

Переможених в цей вечір не було, але жюрі не могло не відзначити оригінальний дует у виконанні учасників збірної команда факультету будівництва та геологорозвідуального факультету – Миколи Нарієвського та Анастасії Воробйової, оригінальний жанр “Light box” ( Анастасія Філенко, Артем Артемьев та Кирило Сорокін). У механіко-машинобудівному факультеті особливо запам’ятались пісня «Осколок льда» у виконанні Віолети Суверток, стем «Очеровательные двойки» у виконанні Валерії Божкової та Христини Бабкевич. Цей факультет відзначився також кращим сучасним танцем в стилі контемп, який виконали Валерія Божкова та Станіслав Масловський та кращою ведучою, якою стала Яна Кулєшова.

Інститут електроенергетики має у своїх лавах неперевершені жіночі та чоловічі вокали – Марія Леонова піснею “Is it truth”та Андрій Лось з композицією “Satellite”. Юридичний факультет вразив східним танцем у виконанні Марини Щіголєвої та Яні Сушко, а також інструментальною п’єсою, яку представила Галина Бур’янова.

Інститут економіки відзначився нестримним соло-beatbox у виконанні Максима Лубенця та ідеєю програми, яка належить Динилові Іванову, Майї Бухтіяровій та Андрію Гладкому.

В гірничому інституті спортивний Rock’n’Roll Владислава Фисенко, хіп-хоп шоу та реп у виконанні Пітера Бавугі, Сергія Мироничесва, Максима Гая та Алексія Байбакова також не залишились непоміченими як журі, так і глядачами.

Хлопці та дівчата отримали урочисті дипломи та подарунки на згадку про участь. Всі ці шість факультетів можуть пишатися своїми креативними, розумними та цікавими студентами, які довели свою відданість університету

Попри свято першокурсника, яке в НГУ вирішили поєднати днем студента, в цей вечір чарівні панянки змагались за звання «Місс першокурсниці НГУ 2012».

11 красунь дефілювали сценою, змушуючи чоловічі серця битися частіше.

Але жюрі врешті зробило свій нелегкий вибір – 

третє місце посіла Ксенія Резнікова з електротехнічного факультету, друге – Ксенія Анікушина з геологорозвідувального факультету, а корону та звання Місс Першкокурсниці НГУ 2012 завоювала студентка факультету будівництва Анастасія Павленко. Дівчата отримали дипломи та цінні подарунки.

Яскраве та феєричне свято тривало до вечора, а його учасники вкотре довели, які непересічні та цікаві особистості навчаються в Національному гірничому університеті


ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт