Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
02.09.2014

Зустріч з інженером з Великої Британії Елвіном Роджерсом на кафедрі іноземних мов НГУ (ВІДЕО)

У День знань – 1 вересня – на кафедрі іноземних мов Національного гірничого університету відбулася зустріч інженера з Великої Британії (графство Ланкашир, м. Бьорнлі) Елвіна Роджерса зі студентами. Це вже своєрідна традиція. Бо три роки поспіль, відвідуючи Україну, на початку вересня він обов’язково спілкується з молоддю гірничого.

Цього року Елвін Роджерс, як завжди, щирий і привітний – розповів першокурсникам НГУ історію свого професійного становлення. Сьогодні він працює інженером у Музеї техніки текстильної промисловості, але оскільки людина творча, вже встиг написати дві книги – одна включає старовинну рецептуру англійських блюд, а в другій зібрана серія казок "Джордж і дракон". На останню автор планує написати сценарій для екранізації.

Студенти ставили безліч запитань Елвіну Роджерсу. Цікавило молодь усе: і життя у Великій Британії, і враження гостя від Дніпропетровська. Він його порівнює з Мангеттеном, але тут подобається велика кількість паркових зон.

Зі студентами у пана Елвіна склалося довірливе спілкування, він розповів їм, що його дружина з Дніпропетровська. Тому вже сімнадцять років влітку вони неодмінно приїздять до нашого міста, а мешкають неподалік Національного гірничого університету. Першокурсникам Елвін Роджерс наостанок побажав старанно вчитися і проявляти свій талант.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт