Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.09.2014

Work&Travel: неповторне літо - 2014

Бувають у житті такі події, які змінюють все твоє життя назавжди: нові знайомства, неповторні відчуття й емоції, незабутні подорожі. Саме таким було моє літо 2014 року.

Неможливо передбачити наперед, що станеться із тобою наступної секунди, але коли приходить час, розумієш, що саме з цього моменту і починається твоє справжнє життя, сповнене лише найкращими та незабутніми подіями.

Місто Солт-Лейк-Сіті, навпроти будинку місцевого правління

У середині травня 2014 року ми з друзями вирушили у подорож до Сполучених Штатів Америки за програмою Work&Travel. Тоді ми ще не знали, що на нас очікує там. Але коли вже поринули в атмосферу нової для нас країни, то відчули справжній смак пригод, познайомилися з новими цікавими людьми, культурою, їжею і, звичайно ж, вдосконалили свою англійську. Зазначу, що піднесений настрій не полишав нас.

США – країна великих можливостей. У подорожі шляхами Америки кожна людина знайде щось близьке й потрібне для себе. Упродовж короткого проміжку часу відбулося багато зустрічей і просто діалогів, екскурсій і прогулянок. Все це в сукупності відіграло значну роль у розвитку самопізнання і самореалізації.

Екскурсія по місту Джексон-Хол

Особисто мені вдалося поплавати на каное, спробувати рафтинг та каякінг, політати на параплані і ще багато іншого та цікавого. Ми з друзями змогли побачити видатний Лас-Вегас, який можна назвати містом вогнів. Там можна помилуватися, щоправда, у мініатюрному вигляді, найвідомішими і найкрасивішими містами на планеті – Парижем, Нью- Йорком і Лондоном.

Перед нами постала справжня велич й краса знаменитого парку Гранд- Каньйон, який по праву називають одним із чудес світу. Його неосяжність дарує відчуття надзвичайного спокою і свободи, а емоції неможливо передати словами.

Наступним пунктом великої подорожі став Сан-Франциско. Місто, яке вважається знаменитим завдяки своєму Голден Гейт Бридж, Ломбард-Стріт, острову Алькатрас, Тихому океану… Насправді, це місто наповнене життям, величними спорудами, незвичайною архітектурою, які варті того, щоб насолоджуватися цим.

4 липня - день Конституції

Лос Анджелес – останнє місто, яке ми відвідали перед від’їздом додому. Там зовсім неважливо, скільки тобі років, який в тебе статус і життєві цінності. Це те місто, де не існує жодних кордонів та обмежень, воно призначене для всіх і відоме великою кількістю пляжів, розваг, Алеєю слави, Родео Драйв, Діснейлендом, студією Юніверсал Пікчерз… Одним словом, як кажуть, краще один раз побачити, ніж десять почути.

Тепер я може впевнено сказати, що США варті того, щоб побувати там хоча б один раз у житті!

Юлія Свєшнікова, студентка Інституту Економіки НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт