Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.12.2012

Театр англійської драми НГУ

Як відомо, студентський театр англійської драми вже не перший рік існує при Центрі мовної підготовки (керівник професор С.І. Кострицька).

Ось і 19 грудня 2012 року у Національному гірничому університеті сталася незабутня подія. Студенти з різних факультетів, курсів об'єдналися задля досягнення однієї спільної мети – представлення своїх знань з англійської мови у справжній акторській грі у спектаклі, створеному за мотивами творів світових класиків XIX та XX століть Оскара Уйльда та О.Генрі. Глядачі мали змогу поринути у світ задоволення, насолоди, хвилювання і навіть трагедії завдяки таким спектаклям, як “Щасливий принц”, “Як важливо бути серйозним” та “Останній лист”. Усі, глядачі і актори залишилися дуже задоволеними, їх серця заповнилися бурхливими емоціями, переживаннями та співчуттям до усього того, що відбувалося на сцені. Свої думки про виставу та процеси підготовки до неї висловлюють учасники цього натхненного мистецтва: 

Студент четвертого курсу факультету інформаційних технологій Ігор Обора не з чуток знає про всі тонкощі підготовки та постановки вистав, адже бере участь у Театрі англійської драми уже третій рік поспіль. “Чи бачили Ви коли-небудь спектаклі нашого театру? Якщо ні, то маєте побачити. Підготовка до спектаклів відкрила наші приховані здібності та вміння, а майже цілодобове спілкування ще більше згуртувало. В результаті гра акторів вийшла неймовірно живою і глядачі дивилися на її одному подиху.”

Студентка першого курсу будівничого факультету Олександра Саітова: “Театр англійської драми — це надзвичайне явище в моєму житті. Я вперше виступила у ролі актриси перед великою аудиторією. Під час виступу мене переповнювало хвилювання. Описуючи цей вечір, хочу додати, що під час виступу та репетицій ми об'єдналися заради мистецтва та нашої любові до англійської мови. Це був для нас усіх й особисто для мене, важливий крок для просування у вивченні англійської мови. Хочу сказати, що Театр англійської драми став для мене невід'ємною частинкою мого життя. Незабутні години репетицій у колі друзів, моменти успіхів збережуться у моїй пам'яті.”

Катерина Піяк, студентка першого курсу Інституту економіки : “Ще влітку при вступі до університету я побачила інформацію про курси англійської мови та Театр англійської драми. Це мене дуже зацікавило, адже я з дитинства захоплююся театральним мистецтвом. Я вирішила взяти участь у спектаклі в цьому році. Цей процес повністю захопив усі мої думки. Теплі й товариські відносини у колективі допомогли мені вжитися у роль на усі 100 відсотків. Я дуже щаслива, що спектакль дав мені змогу не тільки підняти рівень англійської мови, а й знайти нових друзів, відчути і пережити нові враження та емоції”.

Головний герой спектаклю “Щасливий принц” Павло Слепченко: “Від спектаклю я отримав неймовірне задоволення! Я вже мав досвід в театральних постановах, але такої кількості позитивних емоцій я ще ніколи не отримував. По-перше, мені сподобався наш дружній колектив, в якому усі підтримували один одного усіма силами і давали слушні поради під час репетицій. По-друге, дуже виховані і вдячні глядачі, які віднеслися із розумінням до невеликих технічних негараздів. І насамкінець, це незабутній і корисний досвід виступу англійською мовою перед публікою, адже на нашому життєвому шляху доведеться неодноразово застосовувати ці вміння.”

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт