Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.02.2013

Студенти НГУ їдуть за сертифікатами до Польщі

Вже на початку березня учасники проекту Міжнародного університету ресурсів – студенти п’ятого курсу гірничого факультету їдуть до Польщі аби прослухати курс лекцій та отримати сертифікати Краківської гірничо-металургійної академії. 

15 студентів напряму освіти гірництво, серед яких майбутні фахівці з геомеханіки, підземної розробки родовищ, охорони праці, підземного транспорту та ін. братимуть участь у програмі українсько-польського спільного навчання, в результаті якого, вони отримають дипломи НГУ і сертифікат про навчання від Краківської гірничої академії.

Як зазначив директор центру Українсько–Польскої співпраці Роман Дичковський, сьогодні сертифікати, тобто документи, які підтверджують додаткові навички людини, окрім базової освіти, стають все ціннішими для випускників, тому що надають переваг при працевлаштуванні поряд з рештою тисяч випускників.

Нагадаємо, що починаючи із 2009 року реалізована програма отримання студентами НГУ другого диплома магістра вищого навчального закладу країни Європейського Союзу. За цією програмою студентами Рєзніком Д.О. і Сафоновим П.О. були захищені дипломні проекти у Краківській гірничо-металургійній академії ім. С. Сташіца. З 2010 по 2012 рік, протягом трьох семестрів за програмою отримання подвійних дипломів у КГМА перебував студент факультету будівництва Володимир Рябоконь.

Ознайомлення із лаборатоною базою КГМА та надбаннями наукових шкіл університету, липень 2011 р.

Дипломи магістрів Краківської гірничо-металургійної академії студентів НГУ

А зараз за кордоном навчається група талановитої молоді НГУ у рамках програми міжнародного університету ресурсів, яку підготували три вищих навчальних заклади: Національний гірничий університет (Україна), МонтанУніверситет (Австрія) та ТУ «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина). Протягом трьох семестрів вони опановують гірничу справу в Австрії, Німеччині і в Україні. А у четвертому кожен студент працюватиме над магістерською роботою. В університеті якої країни йому буде зручніше її виконувати, обиратиме сам випускник. В результаті студенти отримають дипломи університетів цих трьох країн.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт