Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.11.2011

Я – першокурсник

У культурно-освітньому центрі Національного гірничого університету вперше відбувся конкурс «Міс першокурсниця» та щорічний фестиваль-конкурс талантів «Я – першокурсник». Цьому фестивалю передувала довга копітка підготовка. Культорги факультетів передавали своїм молодшим наступникам творчий досвід. Врешті програма виявилась дуже різноманітною. Поряд з традиційними видами мистецтв: вокалом, хореографією та інструментальними номерами, були цікаві театральні постановки СТЕМу і номери оригінального жанру.

 До складу журі увійшли представники ректорату, Інституту гуманітарної освіти, культурно-освітнього центру, профкому, представники модельної агенції «Dnepr-models» та випускники НГУ, які починали свій творчий шлях на сцені гірничого. І артисти, і присутні отримали велике задоволення від цього свята.

 Переможцями фестивалю стали в номінаціях:

 хореографія – танок «Любов до музики» колективу гірничого факультету та «Румба» у виконанні Максима Черниша й Олександри Малахової  з Інституту електроенергетики;

 кращий інструментальний номер – гра на ударній установці Кирила Мізько  (збірна ФБ – ГРФ);

 кращий жіночий вокал –  Яна Тресковська (ІЕЕ), а чоловічий – Юрій Романченко (ГФ);

 кращою виконавицею монологу стала Аліна Петруніна з Інституту економіки;

 кращий вокальний дует – Тетяна Данильчук та Олег Задорожній з гірничого факультету;

 кращим конферансьє визнано Гліба Верника із механіко-машинобудівного факультету;

Краща виконавиця української пісні Ганна Уварова (збірна ФБ – ГРФ).

 Кращим оригінальним жанром був танок на роликах Ольги Лозової з Інституту економіки.

 У номінації «Відеодебют» нагороду отримав Юрій Романченко за кліп до пісні «Любовь – яд».

 Краща театральна постановка – збірна ФБ – ГРФ. До того ж, журі додало ще одну номінацію «За кращу шоу-програму». Нею визнано програму гірничого факультету.

 Переможців нагородили дипломами, подарунками від ректорату та комітету у справах сім’ї та молоді НГУ. Грошове заохочення від профкому отримали ведуча програми гірничого факультету Вікторія Попова і Микита Батарєв, який супроводжував виступ ГФ грою на фортепіано, а також  Кирило Мізько та Яна Тресковська.

 Звання «Міс першокурсниця»  здобула студентка ГРФ Дарина Плясова. Першою віце-міс стала студентка СЕП Юлія Корінна, другою – Альона Костіна з ФІТ.

 

 

 

 

 До списку© 2006-2020 Інформація про сайт