Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.03.2013

Початок українсько-норвезької співпраці

Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк у складі делегації МОНмолодьспорт України відвідав Міністерство освіти і науки Норвегії, а також Посольство України в Королівстві Норвегія (м. Осло, Норвегія). Метою візиту стала участь у Конференції з освітнього та науково-технічного співробітництва між Україною та Норвегією.

На конференції обговорювались основні тенденції та пріоритети двосторонньої взаємодії в освітній та науково-технічній сферах, проекти співпраці та можливості розвитку взаємодії у майбутньому, гармонізація вищої освіти, співпраця в рамках спільних дослідницьких та науково-технічних проектів, партнерство між бізнесом та наукою.

В контексті співпраці з Національним гірничим університетом було обговорено реалізації програм магістерської підготовки з використанням принципів подвійного керівництва та отримання подвійного диплому для студентів нашого університету, реалізації програм отримання другого диплому норвезькими студентами в НГУ, можливість виконання спільних наукових й технологічних проектів з геомеханіки, геофізики, пошуку та прогнозу нафтових і газових родовищ, інформаційних технологій, економіки та бізнесу.

Як результат, найбільш перспективними норвезькими партнерами співробітництва з НГУ можна вважати Агенцію з інтернаціоналізації освіти Норвегії SIU, Норвезьку раду досліджень, Університет Агдер, Університет природничих наук м. Ос, Норвезьку школу бізнесу ВІ, Фізичний факультет Університету Осло, Норвезький інститут міжнародних відносин, компанія InteraConsultingGroup (Норвезько-українська торгівельна палата). І вже в чернві 2013 року з’являться попередні результати співробітництва з університетами та установами Норвегії по зазначеним вище питанням.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт