Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.11.2011

НГУ – лідер національної освіти

За результатами XX Міжнародної спеціалізованої виставки „Освіта та кар’єра – 2011” та VIІI міжнародної виставки закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном ”, що пройшли днями у Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” (м. Київ) - НГУ визнано лідером національної освіти.

 Як стверджують організатори виставки, її основними цілями є привернення уваги суспільства до освіти та пропагування досягнень України в цій сфері, сприяння формуванню єдиного українського освітнього простору та інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном, а також поширення інформації щодо вакансій та консультування з проблем працевлаштування.

 Загалом у виставках „Освіта та кар’єра – 2011”та «Освіта за кордоном» взяли  участь: 72 вищих навчальних заклади України ; 5 навчальних курсів різних напрямків; 30 міжнародних організацій та освітніх агенцій; 2 видавництва; 4 інтернет-проекти; 12 компаній-роботодавців, які представляють вакансії для молоді; 58 закордонних вищих навчальних закладів з США, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти, Болгарії.

 Слід зазначити, що серед вузів Дніпропетровщини єдиним представником на спеціалізованій виставці „Освіта та кар’єра – 2011”  вже вкотре був Національний гірничий університет, який представив свої напрацювання у галузі освіти, способи вирішення проблеми працевлаштування студентів та інші досягнення.

 Учасникам виставки: начальнику відділу маркетингу НГУ Едуарду Шляхову, доценту Ірині Мацюк та студенту гр. ЕК-10-1 Олександру Дудневу випала приємна місія отримати диплом про почесне звання «Лідер національної освіти», присвоєний колективу Національного гірничого університету «За багаторічну науково-педагогічну діяльність по розбудові національної освіти», та Золоту медаль у найскладнішій номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт