Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.04.2013

Українсько-англійська співпраця: НГУ та Лондонський університет розпочинають спільний освітній проект

Проект спрямовано на підвищення рівня доступності європейської освіти з економіки та права для студентів України, а також на підвищення кваліфікації українських викладачів за вказаними галузями наук.

З цієї нагоди НГУ відвідали представники Лондонського університету - координатор програм університету від коледжу Роял Холвей доктор Сігрун Вагнер та співробітник відділу міжнародної співпраці університету Софі Харріс.

Делегати зустрілися з ректором НГУ, академіком Геннадієм Півняком і обговорили початок спільної роботи. Як зазначила пані Вагенр, вона приємно вражена вмотивованістю та організацією українських колег і впевнена, що це стане запорукою ефективної та довгої співпраці. Геннадій Григорович на знак початку спільного освітнього проекту подарував делегатам книгу «Відповідність часу», яка розповідає про інноваційні зміни в житті гірничого за останні тридцять років.

На фото: ректор НГУ академік Геннадій Півняк вручає книгу "Відповідність часу"

На зустрічі були присутні режисер Наталя Завгородня та директор Дніпропетровського телетеатру Ольга Волошина – автори фільму про Олександра Поля, який частково знімали в НГУ за участю студентів університету. Лондонські колеги отримали англомовний варіант фільму, який допоможе їм познайомитись з історією Дніпропетровщини.

На фото: успішний проект розпочато

Лондонський університет - другий за численністю студентів університет у Великобританії, який засновано в 1836 році і має складну структуру, що включає 18 коледжів і 11 інститутів - Лондонська школа бізнесу, Лондонська школа економіки і політичних наук, Університетський коледж Лондона тощо. Університет має масштабну інтернаціональну підготовку - тут навчається близько 52 000 студентів з 190 країн світу, а кількість екзаменаційних центрів у світі сягає близько 600. Найсучасніші підходи до навчання (online конференції, тренінги) розвивають не лише знання з обраної спеціальності, але і дають змогу вдосконалити вивчення англійської мови, підготувати базу до майбутнього кар’єрного зростання, розвивають критичне і незалежне мислення. Програма триває від 3 до 8 років, в залежності від того, яку саме спеціальність ви обрали.

На фото: Роял Холвей коледж

Студенти НГУ мали змогу з перших рук дізнатись про перспективи навчання в Лондоні на презентації, яку 29 березня провели доктор Сігрун Вагнер та пані Софі Харріс. Делегати наголосили, що для України, а зокрема для НГУ цей міжнародний проект принципово новий, адже гірничий стане першим українським партнером Лондонського університету.

На фото: доктор Сігрун Вагнер та пані Софі Харріс розповідають про перспективи навчання в Лондоні  

Детальніше про можливості навчання у Лондоні ви можете дізнатися, відвідавши Офіційний сайт університету

Українсько-британський освітній проект відкриває для студента безліч перспектив. По-перше, ви отримаєте довузівську підготовку з основ економіки і права та англійської мови, зможете далі навчатися на бакалавра чи магістра. НГУ стане першим акредитованим центром-партнером Лондонського університету, де по закінченню навчання студент отримає два дипломи - український диплом НГУ та британський диплом Лондонського університету.

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт