Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.12.2011

Відкриття єдиного в Україні авторизованого навчального центру фірми «ВАКОН»

На кафедрі електропривода Національного гірничого університету відбулось урочисте відкриття єдиного в Україні авторизованого навчального центру фірми «ВАКОН».

 

     Основним завданням центру є надання якісних освітніх послуг студентам університету, які мають змогу отримати професійні навички роботи з обладнанням відомого у світі виробника, що є актуальним на сучасному ринку послуг.

 

     На відкритті були присутні: академік НАН України, ректор університету Г.Г. Півняк, проректор з наукової роботи д.т.н. проф. Бешта О.С., Директор Інституту електроенергетики проф. Іванов О.Б., пан Mats Osterman -  треннінг-менеджер фірми ВАКОН, партнери ВАКОН в Україні, Панченко Андрій – офіційний представник ВАКОН в Україні.

 

     Слід відзначити, що компанія Vacon (ВАКОН), створена в 1993 році,  спеціалізується на розробці, виробництві і впровадженні перетворювачів частоти (ПЧ) для керування асинхронними двигунами та є одним зі світових лідерів на ринку перетворювальної техніки. Світовими партнерами та корпоративними замовниками Vacon Group в світі  є такі великі і відомі компанії як Rolls-Royce, Atlas Copco, Eaton, Konecranes, Schindler, Rockwell Automation, National Oilwell, Allen Bradley і багато інших, а компанії Schneider Electric, Honeywell, Hyndai, РусЕлПром та інші мають угоди з компанією Vacon Group, за якими частина їх виробничої гами випускається на заводах в Європі, що ще раз підтверджує надійність і високу технологічність устаткування Vacon. Сьогодні Vacon Group веде активну діяльність майже в 100 країнах світу.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт