Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.06.2013

Аспірантка кафедри екології взяла участь у Міжнародній молодіжній науковій школі «Проблеми фундаментальної та прикладної радіобіології»

Аспірантка кафедри екології А.А. Коваленко отримала грант на участь у ХІІІ Міжнародній молодіжній науковій школі «Проблеми фундаментальної та прикладної радіобіології», яка проходила на базі Медичного радіобіологічного наукового центру з 27 по 31 травня 2013 р. у місті Обнінськ.

У роботі школи взяли участь понад 100  студентів, аспірантів та вчених з Росії, України, Білорусії, Японії, Канади та інших країн. Для учасників  прочитали лекції відомі науковців з провідних наукових центрів Росії, України, Білорусії, Канади, Англії, Америки стосовно впливу іонізуючого та неіонізуючого випромінювання на живі організми та розробки реабілітаційних заходів. 

Під час роботи школи було презентовано наукові та навчально-методичні здобутки науковців НГУ та кафедри екології, встановлено ділові контакти, які дозволять в подальшому плідно співпрацювати з провідними установами Росії та Білорусії.

Після завершення імпрези учасники разом з незабутніми враженнями отримали Сертифікати учасника Міжнародної молодіжної наукової школи «Проблеми фундаментальної та прикладної радіобіології».

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт